Як промінь світла допомагає повернутися додому. Історія одного порятунку

Як промінь світла допомагає повернутися додому. Історія одного порятунку

Один чоловік розповів у коментарях на моєму каналі таку історію. Коротко розповів: він ішов із роботи на лижах по снігу. Була темна ніч, чорна. Спочатку місяць яскраво світив, ось він і пішов спокійно. Він чудово знав дорогу. Точніше, це була звична накатана лижня.

Він на Півночі працював.

І раптом місяць сховали хмари. І водночас він збився з лижні якось непомітно. Хоча дорогу знав як свої п’ять пальців, а ось таке лихо сталося.

У непроглядній темряві на сильному морозі втратити лижню – вірна смерть. І він боявся йти – невідомо куди йдеш. І стояти боявся – можна замерзнути на смерть. Сам винен, звісно.

Але він все ж таки йшов на лижах тихенько. І ззаду, з-за спини, лилося світло, наче ліхтариком хтось світив, освітлював шлях. Чоловік обертався, але позаду була непроглядна темрява. Він знову йшов уперед – з’являлося світло. Не дуже яскравий, точно як від ліхтарика. І незабаром мандрівник побачив лижню. І дійшов додому живим. До самого будинку хтось підсвічував шлях у темряві. Невидимим ліхтариком.

Це незрозуміла історія. Особистий факт, який неможливо заперечити, – ось таке сталося з людиною. В непроглядній темряві звідкись узялося світло.

Це і є допомога в небезпечний час. Сніг не розтане, не сподівайтеся. Навіть місяць не вийде із хмар. Місяць та хмари – об’єктивні. На них вплинути важко. І мороз не скінчиться. Але може з’явитися неяскраве таке світло, наче промінь ліхтарика, який висвітлить наш шлях. Стане зрозуміло, куди йти і де дорога. А ось йти доведеться самостійно.

Допомога згори – це промінь Божественного світла, що освітлює шлях у темряві. Головне, йти і не зневірятися. Тому що таких історій є чимало; нам освітлюють дорогу іноді. Щоб ми повернулися додому.

І я думаю, добро і захист завжди проявляються у світлі. Це неяскраве і майже незриме світло походить від добрих людей. Від добрих текстів. Від картини великих гуманних художників. Від Ангелів, яких іноді можна побачити як хмару світла. І світло не розсіює темряву, але показує шлях.

Шлях, яким ми повинні повернутися додому. До тепла та світла.

© Анна Кір’янова

Джерело