Рятувати та захищати – ось що у чоловікові головне!

Рятувати та захищати – ось що у чоловікові головне!

Жінка багато що може пробачити.

Якщо любить, звісно. Та навіть якщо не любить, а жаліє. Або шанує. Або просто від благородства – благородних жінок чимало. Може вибачити, грубість, обман, лінь. Навіть зраду. Але є одна річ, яка не те, що не прощається – теж прощається. Але непоправно це впливає на відносини. Завжди.

Це ситуація, коли нас чоловік не захистив. І не має значення, від чого саме: від страшної собаки. Від грубого продавця чи охоронця. Від своєї власної рідні, яка знущалася з нас. Це, до речі, найчастіше буває. Або від грабіжника, скажімо… Не має значення, від кого і від чого.

І аргументи можуть бути найправильнішими: “Навіщо мені лізти в скандал?”, “Жінки самі розберуться”, “Ти сама можеш за себе постояти”

Можемо. І чудово себе захищаємо потім у результаті. Навчилися і можемо.

Поставити на місце родичів, можемо і переслідувача здати в поліцію, можемо. І відповісти грубіяну так, що він злякається та втече.

Але наш чоловік нас не захистив. І це запам’ятовується назавжди. І непоправно псує стосунки. Тому що захищати – головна здатність чоловіка, за яку все можна пробачити. Рятувати та захищати – ось у чоловікові головне. І в його коханні головне. Все інше можна забути та пробачити.

І багато жінок, які перестали любити, не одразу згадують причину. Не хочуть згадувати – тяжко це. Але причина завжди є. І найчастіше вона саме у цьому – нас не стали захищати. І ми впоралися самі. І стали сильнішими і розумнішими… Але такий чоловік не потрібен ні біологічно, ні психологічно; чоловік, який не може захистити свою жінку. І свою любов.

Тож захищайте нас, будь ласка. І пам’ятайте – найсильніша і любляча жінка у душі ніколи не забуде, як її не захистили.

Хоча іноді це – така дрібниця, чи не так?

© Анна Кир’янова

Джерело