Жінка – істота емоційна. Вона завжди буде з тим, хто створює їй гарний настрій…

Жінка – істота емоційна. Вона завжди буде з тим, хто створює їй гарний настрій…

Жінка – істота емоційна.

Вона завжди буде з тим, хто створює їй гарний настрій, малює посмішку на її обличчі та дарує відчуття щастя.

Якщо чоловік любить — він завжди хвилюватиметься, де ти і з ким, а не просто запитувати: «Як справи?» – один раз на день або на 2 дні.

Якщо чоловік любить – він знайде час, щоб зателефонувати або написати смс, а не стане в 5 хвилинах розмови за день пояснювати, що в нього немає часу і що він зайнятий. Якщо залишиш жінку поза увагою, вона теж тебе залишить.

Любіть своїх жінок, інакше це хтось зробить за вас! Образити жінку може лише долею принижений чоловік. Будь-яка жінка стає вишуканою, коли з нею чоловік, який вміє запалити її очі і прикрасити її життя. Якщо жінка насправді полюбить чоловіка, у її очах всі чоловіки світу втратить значення.

Чим більше в чоловікові чоловічого, тим більш жіночна його жінка. Якщо чоловік дійсно чогось хоче, він діє. Нерозумно тішити себе ілюзіями і знаходити тисячу виправдань його бездіяльності. Чоловіка не втримаєш борщем , як і жінку грошима, просто бережіть той романтично-емоційний момент, поки він є між вами.

Просто є такі чоловіки, на яких дивишся і відчуваєш, що він чоловік. Що навіть якщо весь світ навколо тебе впаде, він з нічого зможе побудувати тобі новий світ своїми ж руками та серцем…

© Автор невідомий

Джерело