Дарувати подарунки приємніше, ніж отримувати – і ось чому…

Дарувати подарунки приємніше, ніж отримувати – і ось чому…

Одного разу старший брат подарував молодшому на Новий рік новенький автомобіль. Молодший брат поїхав в офіс на новій машині і після роботи, виходячи з офісу, побачив хлопчика, який захоплено розглядав його авто.

– Це ваша машина, пане? – поцікавився хлопчик.

Чоловік кивнув:

– Так! Брат подарував мені її на Новий рік.

Хлопчик відкрив від подиву рот:

– Ви хочете сказати, що ваш брат подарував і вона вам нічогісінько не коштувала? Bay! Як би й мені хотілося…

Чоловік думав, що хлопчик скаже: «Як би й мені хотілося мати такого брата!»

Але хлопчик сказав несподівано:

– Як би й мені хотілося бути таким братом!

Чоловік уважно подивився на хлопчика і несподівано для себе запропонував:

– Хочеш покататися на моїй машині?

– Звичайно! Із задоволенням!

Після короткої прогулянки хлопчик, запитав:

– А можна ми проїдемо перед моїм будинком?

Чоловік посміхнувся. Він знав, чого хотів хлопчик: похвалитися перед сусідами, на якій великій машині він приїхав. Але і тут чоловік помилився.

– Можете пригальмувати перед цими двома сходинками? – попросив хлопчина. Він швидко піднявся, зник в будинку і через якийсь час з’явився, але йшов дуже повільно. Він вів з собою молодшого братика – інваліда. Посадив його на першій сходинці і, показавши на машину, сказав:

– Бачиш! Ось вона! Так, як я тобі і говорив. Його брат подарував її йому на Новий рік, і йому це ні копієчки не коштувало. Коли-небудь , і я подарую тобі точно таку ж, щоб ти сам міг побачити, які подарунки на Новий рік стоять за вітринами магазинів, про які я тобі розповідав. Чоловік вийшов з машини, взяв на руки хвору дитину, посадив її на переднє сидіння, його старший брат сів на заднє, і вони здійснили незабутню передноворічну прогулянку.

У цей вечір молодий чоловік зрозумів, що мали на увазі його батьки і вчителі, коли говорили, що набагато приємніше дарувати, ніж отримувати.

Джерело