“Наше життя” – це наші думки” – історія про те, чому варто думати лише про хороше

“Наше життя” – це наші думки” – історія про те, чому варто думати лише про хороше

Розмовляють дві жінки. Одна іншій скаржиться:

– Нічого хорошого. Чоловік ледар, по дому нічого не робить. Діти не слухаються, хамлять, вчаться погано…

А за Її спиною стоїть Ангел-Хранитель і записує в свій блокнот: «Нічого хорошого. Чоловік ледар, по дому нічого не робить. Свекруха гадюка, життя вчить. Діти не слухаються, хамлять, вчаться погано…»

Записує і думає:

– Не розумію, навіщо їй все це треба в який раз. Але раз замовляє, доведеться виконувати!»

ДО ЧОГО Я ВЕДУ? Від наших думок і слів залежить те, як ми живемо. Ззаду нас постійно стоїть Ангел-Хранитель з блокнотом!

Ну а що робити, якщо все так і є? Брехати собі, що все добре? Прикидатися щасливою? Як перестати ображатися, отримати Любов і визнання, як налагодити стосунки?

Поки ми фіксуємо свої думки і увагу на невдачах, образах, страхах, ми продовжуємо жити в них, не помічаючи навколо інших варіантів.

ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО НЕВЕЛИЧКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ:

Озирніться навколо і знайдіть 10 предметів зеленого кольору. Знайшли?

А тепер закрийте очі й згадайте що вас оточує не зеленого, а білого кольору, теж 10 предметів.

Погодьтеся, згадати те, на що ми не звернули увагу спочатку набагато важче. Так і з нашими думками. На передній план виходить те, про що ми звикли думати, що ми звикли помічати навколо себе. Парадокс в тому, що просто почати радісно говорити і штучно притягувати позитивні думки НЕ ПРАЦЮЄ.

У цьому винні переконання всередині нас і не опрацьовані почуття провини, страху, образ, роздратування. І якщо не вийняти це з себе усвідомлено, то негативні думки, як таргани, так і будуть до нас приходити знову і знову.

© Олена Редько

Джерело