Найкращий спосіб помститися усім, хто вам зробив боляче

Найкращий спосіб помститися усім, хто вам зробив боляче

Бажання помститися природне. Які тільки плани не лізуть в нашу голову, коли нам болить, і ми хочемо відплатити тією ж монетою. Але…

Найкраща помста – це робота над собою. Забудьте про те, що зробити тій людині. Дозвольте це зробити кармі, тому що вона точно її наздожене. А ви зосередьтесь на тому, щоб стати кращою версією себе.

Вчіться, як прощати людей, які не просять вибачення. Вчіться, як дозволяти своїм негативним емоціям або злості заряджати вас на щось більш продуктивне, накопичуйте цю енергію тим, що принесе вам користь. Наприклад, тренуйтеся, вигадуйте щось креативне, або просто спробуйте щось нове, що може відвернути увагу.

Краща помста – це не переживати про те, що думають інші люди, не дозволяти їх вчинкам впливати на себе, не бачити себе їх очима, не намагатися так сильно вразити їх, не брати до уваги їх, не вважати їх вищими за себе, просто тому що у них є те, чого немає у вас.

Працюйте над собою, тому що ви у себе одні, і ніхто не зробить вас кращими, ніж ви самі. Ви – свій власний шедевр, нехай і не кожен його оцінить, але ви ніколи не повинні припиняти працювати над ним і вдосконалювати його.

Краща помста – це вчитися відпускати, а не триматися. Відпускати – значить звільняти себе. Це показує вашу віру в Бога і Всесвіт. Іноді ми поганої думки про себе, ми тримаємося за те, що може саботувати наше щастя або людей, які не цінують і не люблять нас по-справжньому. Але коли ви вчитеся відпускати ситуації або людей, які ускладнюють ваше життя, це означає, що ви досягли потрібного рівня любові до себе. Ви впевнені у своїй здатності почати все заново і знайти когось кращого. Ви вчитеся бути сильними, сміливими й не боятися невідомого. Ви знаєте, як справлятися з усім, що відбувається в вашому житті.

Найкраща помста – це любити себе зараз, поки ви не станете тією людиною, якою ви хочете бути. Любити себе неідеального. Вчитися на своїх помилках. Знати, що вони вас не визначають, як і ваше минуле. Любити своє життя з усіма складними та радісними моментами. Розуміти, що кожен, хто не може любити вас, теж переживає свої труднощі. Вірити, що ви там, де повинні бути, зосередитися на кращому, що у вас є, а не ненавидіти себе за те, що не живете так, як хотіли б.

Краща помста – це навчитися бути задоволеним і щасливим, навіть, якщо все проти вас.

Цікаві думка? Погоджуєтесь з нею чи ні? Діліться думками та враженнями в коментарях.

Джерело