Як потрібно реагувати на виклики, перед якими нас ставить життя?

Як потрібно реагувати на виклики, перед якими нас ставить життя?

В одній старій єврейській притчі, фермерський осел провалився в колодязь. Поки фермер думав, як йому вчинити, тварина годинами видавала жалібні звуки. Нарешті, фермер прийняв рішення. Він порахував, що осел вже старий, не потрібен фермі, а колодязь давно пересох, і запросив всіх своїх сусідів вирішити дві справи відразу: засипати колодязь і заодно закопати ослика. Всі дружно взялися за лопати. Осел відразу ж зрозумів, до чого йде справа, і почав голосно кричати. Потім, на загальний подив, він притих.

Через деякий час фермер вирішив подивитися, що відбувається внизу. Він був здивований побаченим. З кожною грудкою землі, що падала на його спину, ослик проробляв абсолютно неймовірне: він струшував і ставав поверх скинутої землі. Поки сусіди фермера продовжували закидати землю в колодязь, кожен раз тварина струшувала і ставала поверх насипаної землі. Дуже скоро всі здивувалися, бо побачили, як ослик піднявся наверх, перестрибнув через край колодязя і помчав як очманілий!

У житті вам буде зустрічатися багато бруду, і кожен раз доля буде посилати вам все нову і нову порцію. Всякий раз, коли впаде ком бруду, струсніться і піднімайтеся наверх. Кожна з виникаючих проблем – це можливість стати вище. Якщо не зупинятися і не здаватися, то можна вибратися з будь-якого, навіть самого глибокого колодязя.

Джерело