У той момент, коли починаєш цінувати себе, в житті багато чого змінюється

У той момент, коли починаєш цінувати себе, в житті багато чого змінюється

1. Ваші відносини з самим собою поліпшуються.

У той момент, коли ви починаєте піклуватися про себе – фізично, емоційно, подумки, ви перестаєте спілкуватися з людьми, які додають у ваше життя негативні емоції і почуття.

2. Ви починаєте любити себе.

Ви перестаєте шукати любов, щоб заповнити вашу порожнечу і замість цього заповнюєте її любов’ю і вдячністю до себе.

3. Ви відпускаєте токсичних людей.

Випадкова прихильність, яка тільки вас рyйнує. Людина, яку ви любите і про яку піклуєтеся, не штовхає вас вперед. Це відносини, які емоційно образливі. Людина, якій ви даєте все можливе, але вона не відповідає вам. Іноді найскладніше, але найголовніше, це вирiзати певних людей зі свого життя.

4. Ви стаєте щасливішими.

У вашому житті зменшується кількість драми, з якою вам доводиться мати справу, тому що ви вважаєте за краще відходити від ситуацій, які негативні і не викликають у вас щастя.

5. Ваші відносини покращуються.

Будь то якісь цілі чи ваша кар’єра, коли ви зв’язуєтеся з людьми, які схожі на однодумців – позитивні і цілеспрямовані, ви стаєте краще.

6. Ви залучаєте якісних людей.

Раніше, можливо, ви приділяли час тим, хто давав вам мить уваги, але тепер ви усвідомлюєте цінність свого часу, і ви не хочете витрачати його на когось, хто його не вартий. Ви перестаєте відповідати кому завгодно.

7. Ви починаєте по-справжньому боpотися за себе і те, у що вірите.

Коли ви починаєте вірити в себе, ви перестаєте вірити в негатив або сумніви інших людей. Вони можуть говорити речі, які є негативними і недобрими, але ви, нарешті, перестали слухати. Ви тримаєтеся за себе, і якщо вони не змінять вас, ви йдете.

8. Ви стаєте більш впевненими.

Впевненістю просякнуті усі частинки вашого життя. Ви дивитесь на себе в дзеркало, і ви не бачите свої недоліки, натомість голос велить вам, що ви повинні захоплюватися собою.

9. Ви перестаєте виправдовуватись.

Якщо ви робите вибір, який робить вас щасливим, ви нікому не зобов’язані пояснювати, чому ви зробили цей вибір.

Джерело