7 ознак своєї людини

7 ознак своєї людини

Нещодавно мене запитали, як розпізнати свою людину. Перше, що спало на думку, – радість. Всі закохані на перших порах відчувають ейфорію, так працюють гормони любові. Радість від зустрічі зі своїм чоловіком іншого роду – радість від того, що ця людина є на землі.


Як розпізнати свою людину?

Вона така, з усіма своїми якостями, здібностями і характером, живе в цьому світі. Ця радість не стільки про себе: “Як мені добре поруч з нею”, скільки про те, як добре, що вона взагалі існує.

Зі своєю людиною, звичайно, хочеться бути в відносинах, але ви не прив’язані до смерті до цього результату. Тобі добре тоді, коли їй добре. Навіть якщо неможливо або не виходить бути разом, ви щасливі від того, що її душа живе і знаходить щастя.

Зі своєю людиною ви відчуваєте прийняття, якого, можливо, ніколи не було в вашому житті. Вас приймають з усіма потрохами, в злості, в істериці, часом не дуже красивими, іноді не дуже розумними, в соромі і в егоїзмі, в загальному, живими і недосконалими. Однак своя людина – не жертва, тільки вона може з глибини своєї любові сказати, де ви оступаєтеся, де ви робите боляче.

Зі своєю людиною ви стаєте більше, як особистість. Розвиток відбувається за багатьма напрямками. Зі своєю людиною повніше розкриваються здібності, оформляються власні цілі і плани, відбувається професійне просування, жіночність / мужність розкриваються в повному обсязі, розширюється сфера інтересів і захоплень. Зі своєю людиною ви відчуваєте себе повноцінними, завершеними, впевненими.

Зі своєю людиною спокійно. Це не означає, що люди позбавлені сварок і конфліктів, це означає, що є відчуття глибокого спокою, нібито душа знайшла свій притулок. Конфлікти ж не роз’єднують, а розвивають особистості партнерів і самі відносини.

Зі своєю людиною немає традиційних гендерних ігор навіть на етапі зближення. Флірт, кокетство – так, свідомі маніпуляції і заподіяння болю – немає. Спілкування відбувається з відчуттям важливості та рівноцінності один одного. Ігри у владу-підпорядкування можливі тільки на етапі опрацювання своїх несвідомих сценаріїв.

Зі своїєю людиною зростає усвідомленість. Тонше відчуваєте, яскравіше сприймаєте життя. Більше розумієте про себе, розкриваєте хворе і неусвідомлене, з розумінням ставитесь до її і своїх травм. Ухвалення поширюється і на досвід, і на щось важке, що в ньому було. В якомусь сенсі люди в такій парі зцілюють один одного.

Зустріти свою людину – велике щастя і велике випробування. Щоб все описане отримувати від іншої людини, треба навчитися це давати. Інакше як би ви не хотіли цієї зустрічі, ви опинитесь неготовим до неї. Ця зустріч розкриє твої звичні схеми і моделі і пред’явить вимоги переглянути свої переконання. Але щастя, яке несуть відносини зі своєю людиною, варті цієї душевної праці.

Кохайте і будьте взаємно кохані!

Джерело