Людина не повинна бути ідеальною…

Людина не повинна бути ідеальною…

У людини не повинні бути ідеальні зуби, фігура, гладка шкіра без жодного прищика. Її сміх повинен бути щирим і від душі, щоб посмішка зачаровувала всіх поруч, притягувала людей своєю особливою атмосферою.

А очі повинні бути такими, ніби тисячі вогників запалили їх.  Жодна туш не здатна замінити цих вогників. Щоб людина пахла ароматом соку та корицею, а не різкими духами із магазину. Людині не потрібні гучі, лабутени, їй потрібний теплий гольфик, шкарпетки, зручні джинси, гулька. Гуляти лісами, паркми, а не щоразу накладати тон косметики та йти у дорогий ресторан.

Їй потрібне пальто, яке буде гріти взимку, а не шуба, заради якої не стало кілька десяток тварин. Їй потрібні в’язані рукавички, довгий шарф, який буде гріти так, щоб аж ставало гаряче.

І нехай моментами людина буває дуже емоційна, скучна, надто весела або надто сумна- все одно краще, ніж штучна посмішка. Людина повинна співати і неважливо вмієте чи ні. Людина повинна жартувати, танцювати, слухати музику, читати книжки.

Вона повинна розпалювати багаття , їсти смажену картоплю і хліб, свіжу малину і інші ягоди, стрибати в річку з тарзанки, робити необдумані вчинки.

За довгий час люди забули, що вони – не картинки, а живі створіння. І повинні робити те, що хочуть, а не те, що потрібно.

Джерело