Хлопчик врятував 1300 собак і його визнали “дитиною року”

Хлопчик врятував 1300 собак і його визнали “дитиною року”

Американська спілка захисту тварин, у 2018 році, назвала «дитиною року» 7-річного Романа Маконна, який врятував більше 1 300 собак.

Роман вважав що так мають вчиняти і інші діти, даючи порятунок собакам. В своєму дуже юному віці, він, навіть, встиг заснувати організацію, що займається порятунком тварин та знаходженням для них господарів, а також, виступити в Нью-Йорку, де розповідав про бажання піклуватися про безпритульних псів.

Будучи ще зовсім-зовсім маленьким, Роман пожертвував кошти, які йому подарували на день народження, на порятунок собак. Тоді йому тільки виповнилося 3 роки, саме цей момент і став початком добрих справ юного захисника природи.

Підтримує свого сина у всьому і мати Романа. Вона завжди супроводжує його в поїздках, та спільно з ним займається пошуком нових домівок для сотень собак. Першим псом, якого Роман з своєю мамою врятували та знайшли новий будинок, був великий американський бульдог на ім’я Саллі. З нього і розпочалася історія юного Романа про порятунок сотень і сотень інших безпритульних собак.

Джерело