Морган Фрімен звертається до нас з такими сильними словами: “Мені завжди було мало…”

Морган Фрімен звертається до нас з такими сильними словами: “Мені завжди було мало…”

Я би так хотів, щоб свого часу до мене хтось звернувся з такими словами: “Ти можеш змінити своє життя буквально за декілька хвилин”.

Мені завжди було мало…

“Сьогодні я — 86-річний дідуган з мільйонами доларів у банку та мільйонами шанувальників по цілому світі. Смерть вже дихає мені в спину, і ні перше, ні друге не може відтермінувати час моєї з нею зустрічі.

Сьогодні я дуже самотній, поруч немає ні дружини, ані дітей. Я б не хотів, щоб ви прожили своє життя так само неправильно, як прожив своє я. Я б так хотів, щоб свого часу хтось звернувся до мене зі словами: “Ти будь-якої миті можеш змінити своє життя”.

Якщо ви вмієте слухати — то послухайте, що буду вам зараз казати.

Ви спитаєте: гроші — це зло? Я відповім: ні. Абсолютно ні.

Зло — це постійне бажання їх нагромаджувати, жити тільки заради цих шурхотливих папірців. Зло обмінює вашу душу на постійне збагачення, воно створює ілюзію добробуту й заплющує очі на більш важливі життєві цінності.

Та що буде, якщо ви одного дня все втратите? Якщо гроші втечуть, немов вода крізь пальці? Чи будуть поруч рідні, діти, друзі? Ваше прагнення до збагачення призвело вас до повного зубожіння, а найперше морального. Вам зараз погано, ви пригнічені, що усе втратили? Мені навіть хочеться зараз сказати вам: “Супер”! Супер, що ви все це вже пережили — час відбудовувати мости й виправляти ситуацію.

Я не прошу вас не прагнути до фінансової успішності — я прошу не загубити свою душу на цій дорозі.

Нині ваше єство кличе й благає вас змінити вектор свого життя, відшукати своє справжнє покликання. Пробачте собі та іншим людям, станьте лідером, почніть вже сьогодні ще палкіше кохати свою другу половинку, але прошу — зробіть це сьогодні! Не чекайте до 86-ти років! Ви ще зможете додати до статку певну суму, та ще один рік до життя ви не додасте. Жодного року не додасте…

Колись настане час відходу у той світ, як мій, так і ваш, — яким вас і мене пригадають люди? Яке добро ви можете чинити людям? Яке ваше покликання в нашому світі?

Всі помруть, та не кожен проживе справжнє життя.

Однак ще не все втрачено, ще все можна змінити, вже сьогодні, в цю хвилину. Змінити морок на сонце, змінити себе і цей світ. Ваше існування не обмежується лиш зароблянням грошей — ваша життєва мета значно вища. Ваше життя має дійти до найпершого — відшукати справжню, живодайну любов, ви маєте стати прикладом для молоді й опорою для старості, ваш приклад має надихати. Зло буде переможене вірою в людство, любов’ю та прощенням. Я вірю у вас”.

Які думки відомого актора змусили замислитися вас?

Джерело