Підвіз хлопця з букетом і лише через два місяці дізнався, що врятував людське життя

Підвіз хлопця з букетом і лише через два місяці дізнався, що врятував людське життя

Багато років тому працював я кур’єром інтернет-магазину. На машині розвозив товари, отримував гроші і приймав замовлення. Саме тоді життя склалося так, що зустрів я свого кращого друга. А справа була так.

Одного разу взимку бачу таку картину: на зупинці хлопець з величезним букетом не встигає вскочити в автобус. Той в останній момент зачинив двері і плавно від’їжджає буквально з-під носа хлопця. Засмучений хлопчина ледь не плаче. Я – людина чуйна і поспішати в той день мені було нікуди, тому запропонував хлопцеві підвезти його, благо, нам було по дорозі.

Він всю дорогу бурмотів слова подяки, мовляв, ти не уявляєш, яку послугу мені робиш. Грошей з нього я, природно, не взяв. Минає кілька місяців, лунає дзвінок. – Привіт, – каже незнайомий голос. – Я одружуюсь! У нас буде хлопчик! Хрещеним будеш?

Я в непонятка, ну, думаю, хтось помилився номером. Але мене вперто продовжують називати по імені і твердить своє. Виявилося, це мій давній пасажир, якого я тоді підвозив. Він записав мій номер телефону, який у мене висів в салоні. А все ж і справді було серйозно!

Він дізнався, що його дівчина дізналася, що чекає малюка, але не збиралася залишати його. Хто знає, як би все склалося, якби я тоді не допоміг йому вчасно прибігти до неї з величезним букетом. Так я придбав відмінного друга, ще й чудового похресника, який скоро народився.

Джерело