“Маленьке поліпшення тягне за собою велике”… Текст, який варто прочитати кожному!

“Маленьке поліпшення тягне за собою велике”… Текст, який варто прочитати кожному!

Маленьке поліпшення тягне за собою велике.

Це завжди так – витреш пил на поличці, а потім сам не помітиш, як почнеш генеральне прибирання. Або шкарпетки візьмешся складати в ящик – і всю шафу розбереш, все акуратно складеш. Гарне затягує; маленьке поліпшення призводить до великого.

Мені хустину дорогу подарували, її треба з чимось носити. Тому що хустина дуже хороша, цінна. І я …..пальто купила для хустини. І навіть помаду. І настрій став відразу хороший, як завжди, коли хороше збільшується.

І людині можна зробити маленьке добро – і з цього почнуться глобальні зміни на краще. З доброго слова, з маленької підтримки, з подарунка витонченого, який прикрасить людину, порадує її і заохотить до зміни гардероба. А в гарному одязі можна піти в гарне місце і зустріти хороших людей. І відмінно з ними порозумітися – настрій ж бо хороший!

Так що маленьке – воно не маленьке. Воно може життя змінити на краще і принести велике, велике щастя … Маленьке добро гріє наше маленьке серце в величезному світі. І все змінюється на краще. Так завжди буває.

© Анна Кір’янова