Історія про дивну дівчинку, яка цілими днями стрибала на скакалці

Історія про дивну дівчинку, яка цілими днями стрибала на скакалці

Під час окупації усі навколо були дуже зайняті своїми справами. Їжі майже не було. Потрібно було щоразу десь її добувати. Цим займалися старі й малі.

Дівчинка, з’ївши з ранку варену картоплину, йшла на міську площу зі скакалкою і цілий день там скакала. У неї в черевиках лежали послання для учасників Опору, отримані від брата. Вона діставала їх, роблячи вигляд, що поправляє шнурки. Іноді вона нічого не діставала, а просто стрибала. У такі дні вона точно знала, скільки машин з солдатами і куди проїхало. Або коли і куди поїхали машини з офіцерами. Її тато був нацистом, а вона – ні.

Одного разу вона їхала на велосипеді передавати послання. І стала свідком арешту. Її теж намагалися зловити та арештувати, але маленька дівчтика втекла. Дівчинка переховувалася кілька днів у підвалі. Мама, знаючи, чим зайняті її діти, навіть не сміла піднімати шум і шукати їх. Під час війни вона кожен день говорила собі, що ненавидить згадувати ті дні в, яких були смачні шоколадки, щоб не зійти з розуму. Час пройшов, війна закінчилася…

А дівчинка виросла та стала кінозіркою. І все своє життя вона рятувала інших дітей від голоду…

Вона й досі відома у всьому світі…

Неймовірна Одрі Хепберн.

Автор невідомий

Джерело