Люди, які сумують один за одним, зустрінуться знову

Люди, які сумують один за одним, зустрінуться знову

Наше життя – це низка зустрічей і розлучень. Одні приходять і йдуть, інші залишаються назавжди. Одних ми згадуємо і сумуємо, інші — лише випадкові перехожі, не більше.

Справді, деяких ми не можемо забути навіть через роки, незалежно від того, з якої причини і як розлучилися. Ми намагаємося сховати свій сум глибше, але серце не обдуриш — воно все одно час від часу болить.

Можливо ви колись обіцяли бути разом завжди, але щось пішло не так. А, можливо, це ваша людина, але в пориві образи чи через непорозуміння розлучилися.

Справжнє кохання – це дар, який дається людині не просто так. І, якщо мова саме про нього, і ваші почуття справжні, доля ще влаштує зустріч з тим, кого ви втратили. Людина, про яку ви думаєте, напевно, знову зустрінеться на життєвому шляху. На розі вулиці чи в далекій подорожі, але ця зустріч обов’язково відбудеться.

Якщо ви вирішили колись бути разом, обіцянка зрештою обов’язково буде виконана. Просто не сьогодні та не завтра. Просто вам слід набратися терпіння та навчитися чекати.

Оскільки для справжнього кохання немає жодних перешкод, для нього час і відстані не існують. Тому дві людини, які по-справжньому кохають одна одну, навіть якщо їх поділяють тисячі гір та рік, обов’язково зустрінуться.

Якщо це дійсно справжнє кохання, ви можете перетинатися і розлучатися, проходити повз один одного і не помічати, але в один день — доленосна зустріч все ж таки відбудеться. Цей світ набагато менший, ніж ви уявляєте, коли вважаєте, що вже ніколи не побачитеся.

Причина, через яку ви розлучилися і так довго були нарізно, полягає в тому, щоб ви усвідомили, наскільки дорогі один одному і вже ніколи не розлучалися.

Зустріч уже зумовлена ​​провидінням. Весь цей час, поки ви думали, нудьгували і турбувалися про кохану людину, вона вже готувалася. Ось чому одного разу вона з’явиться перед вами, посміхнеться своєю такою рідною і сліпучою посмішкою, і говоритиме, говоритиме, говоритиме… А ви — слухатимете, слухатимете, слухатимете… І не віритимете своєму щастю.

Доля настільки непередбачувана і водночас прекрасна, що навіть якщо розлучає з якоїсь причини людей, то обов’язково допоможе знову зустрітися. Якщо пам’ятатимете кохану людину, якщо вона буде у вашому серці, це означає, що ви — люди, яким судилося бути разом.

Розлука – просто випробування для вас. Свого роду іспит: «Забудете чи все ж таки не відпустите? Проміняєте на когось іншого чи ні?». Як тільки відповісте на всі «екзаменаційні питання», знову зустрінетеся і більше ніколи не розлучатиметеся.

Якщо це справжнє кохання і ви суджені один одному – подолаєте всі перешкоди. І це ще не все: ви відразу забудете про те, що були нарізно. Вибачте один одному всі образи. Забудете все погане. Невелика сварка між закоханими — ось як це сприйматиметься.

Сумувати один за одним – це нормально. Це частина кохання.

Якщо сумуєте за людиною, це означає, що ваше кохання до неї ніколи не закінчиться. Навіть гіркота від тимчасової розлуки стане для вас мотивацією стати краще, подивитися на світ та людей іншими очима. Тобто ви зустрінетеся вже іншими — мудрішими, досвідченішими і розуміючими.

Ніхто не може передбачити майбутнє, але вірте, що одного разу ви зустрінете того, про кого думаєте і за ким сумуєте. В кафе. Або в іншому місті. Або на іншому континенті. Головне – що обов’язково зустрінете!

І тоді ви з усмішкою, забувши всі колишні образи, знову почнете писати історію свого кохання з першої сторінки. Те, що ви були не разом якийсь час — це вже не так важливо. Коротка розлука не вбила ваше кохання, а навпаки — додала вогню та пристрасті.

Весь цей час ви йшли дорогою життя начебто кожен сам по собі, але це не так. Ви були разом серцем. І, навіть будучи далеко від одного, ви були поруч.

У цьому світі так мало справжнього кохання. На цьому світі так мало людей знають, що це. Тому знайте: справжнє кохання не йде так легко, воно бореться за вас до останнього. Просто всім нам потрібен час для того, щоб притертися, зблизитись один з одним. Якщо не здастеся — будете разом на все життя.

Притирання – це неминучий процес. Зрештою, ви і той, кого кохаєте, — дві різні людини.

Навіть якщо у вас однакові звички та захоплення, все одно ви різні.

Замість того, щоб прагнути знайти того, який схожий на вас, як дві краплі води, краще прийняти те, що всі ми різні, і це нормально. Неможливо переробити дорослу людину — просто дозвольте їй бути собою.

Адже ви колись вирішили бути разом, а значить зробили свого роду засічку на долі. Не забувайте про це, не ігноруйте її підказок – схопіться за все це і утримайте своє кохання.

Ця друга зустріч – другий шанс. І він, повірте, випадає небагатьом. Це шанс почати все спочатку і написати історію щасливого кохання.

Якщо ви дійсно дуже кохаєте когось, не відпускайте надію. Живіть далі і кохайте. Зрештою: що ви втрачаєте? Якщо він кохає вас так само сильно, ви зможете одного разу взятися за руки і не відпускати один одного до кінця життя.

Люди, яких ви любите, просто так не йдуть із вашого життя. Ви обов’язково зустрінетеся знову.

Вірте у долю. Вірте у кохання. Справжнє кохання завжди перемагає.

Джерело