Як тільки зрозумієте, що поруч з вами не ваше – говоріть спасибі і прощайтеся!

Як тільки зрозумієте, що поруч з вами не ваше – говоріть спасибі і прощайтеся!

Відпускайте тих людей, з якими вам не по дорозі. Розбіжності в поглядах, різні цінності й цілі – це ті тривожні дзвіночки, які свідчать, що спілкування потрібно припинити. Це стосується друзів, близьких чи знайомих.

Ви не повинні виправдовуватися перед іншими, як і вони перед вами. У кожного є право на свою точку зору і це потрібно поважати. Не засуджуйте тих, хто не поділяє ваші погляди, але й нав’язувати їх не треба. Ваші очікування оточуючі не зобов’язані виправдовувати, а ви не зобов’язані підтримувати з ними контакт. Все просто: розходьтеся, якщо дороги розходяться.

Протилежності можуть взаємодіяти лише протягом короткого проміжку часу. Вони дають один одному їжу для роздумів і допомагають переоцінити власні погляди.

Проте коли ви знаходитеся на різних полюсах, то рано чи пізно виникнуть непорозуміння. Навчіться вчасно прощатися і відпускати людей, які приносять вам моральний дискомфорт. Краще зробити це у правильний момент, ніж запустити ситуацію і довести її до апогею.

Навіщо витрачати свій час, сили й ресурси на тих людей, які цього не оцінять? Набагато більшого можна досягнути, якщо оточити себе однодумцями.

Стосунки повинні надихати і приносити приємні емоції. Якщо вони деструктивні, тоді від них краще відмовитися. Так буває, що люди не можуть зійтися. Це нормально. Тут немає правих і немає винних, адже скільки людей – стільки й думок. Поважайте позицію інших, цінуючи власну.

Не тримайтеся за чуже, адже вам обов’язково трапиться ваше. Серед усього хаосу у світі знайдіть ту споріднену душу, яка зможе забезпечити вам тиху гавань взаєморозуміння та підтримки.

Джерело