Святий Миколай живе у кожному з нас. Історія, яка відгукується в серці

Святий Миколай живе у кожному з нас. Історія, яка відгукується в серці

Вчора перед сном Іванка (7 років) та Лука (3 роки) прибігли до мене з пропозицією:

— Мамо, мамо, — радісно підстрибували вони, — ми придумали, як дізнатися, чи є насправді Святий Миколай! Давай насиплемо муки біля входу в квартиру. Буде темно, він не помітить і вступить і залишить сліди! А якщо він не прийде – все залишиться як є.

— Не вистачало ще засипати підлогу борошном, хто її потім прибиратиме, — сказала я.

Діти зітхнули і мовчки пішли до кімнати.

І тут я подумала, що я роблю? Що я роблю, навіщо я забираю в них дитинство, навіщо я каструю на льоту таку геніальну ідею, що станеться з цією статтю, навіщо вона взагалі потрібна, якщо не для того, щоб робити мою родину щасливою?

Я наздогнала їх.

— Діти, ви маєте рацію. Мені теж дуже цікаво, чи існує насправді Святий Миколай. Давайте зробимо відразу дві борошняні пастки! Одну біля входу в будинок, а другу біля балкона, адже ми не знаємо, як і звідки він з’явиться.

Ми взяли велику банку борошна та розсипали половину. Я давно не бачила їх такими радісним і давно так не раділа сама. У підсумку до нас приєдналася і 11-річна Катя. Потім вона пішла і теж написала листа Миколаю. А також накрила для нього стіл та прикрасила його гірляндами.

Що вам сказати. Вранці будинок тремтів від захоплених вересків. Святий Миколай не лише приходив. Він попався в усі борошняні пастки і залишив борошняні сліди в коридорі, на кухні біля кожної кімнати. Він випив склянку молока і з’їв пряник, підготовлений Іванкою, а потім випив чай ​​і закусив шоколадом, запропоновані йому Катею. Він залишив подарунки та листи всім дітям і з них теж висипалося борошно. За моїми відчуттями, Святий Миколай працював до пів на третю ночі і в кінці був схожий на наркодилера або сніговика. Але це, звісно, ​​зовсім неперевірена інформація.

Цілий день я думаю, як маленькі речі стають спогадом на все життя. Як звук сміху дитини і почуття його захоплення можуть наповнити твоє серце до країв.

Як віра в чудеса творить неможливе — віра в чудеса творить самі чудеса.

Святий Миколай живе у кожному з нас. Потрібно лише насипати трошки борошна біля порога.

© Yaroslava Gres

Джерело