12 речей, які необхідні у відносинах кожної щасливої ​​пари

12 речей, які необхідні у відносинах кожної щасливої ​​пари

Щоб двоє людей могли побудувати міцні стосунки, потрібен не лише час та удача. Одні стосунки виявляються вдалими, інші – ні. У тих відносинах, де між партнерами формується сильний зв’язок, у центрі уваги завжди знаходяться фактори, що забезпечують задоволеність обох сторін.

Як правило, щасливі пари дотримуються наступних 12 правил успішних стосунків:

1. Базові цінності.

У щасливих парах партнери поділяють базові цінності одне одного. Наявність однакових чи схожих інтересів може допомогти людям розпочати відносини, але якщо у партнерів ще й однакові базові цінності, то їхні стосунки будуть міцними.

Наші фундаментальні переконання формуються ще в дитинстві та успадковуються від батьків або щеплюються нам культурою. Такі переконання допомагають людям приймати рішення, включаючи важливі рішення, які необхідно ухвалювати разом.

2. Знання свого партнера.

У щасливих парах сторони намагаються запам’ятати, що їх партнеру подобається або не подобається, яким розвагам він надає перевагу, запам’ятати невеликі подробиці один про одного на кшталт важливих дат та моментів у їхньому житті. Все це має відбуватися за умовчанням, але ви здивуєтеся в якій величезній кількості пар партнери просто не знають один одного.

У щасливих парах кожна зі сторін намагатиметься дізнатися про свою другу половинку якнайбільше – більше, ніж про неї знає хтось інший.

3. Увага.

У щасливих парах сторони роблять все можливе, щоб кожен із партнерів відчував себе важливим. Це якраз той випадок, коли ваші дії говорять голосніше за слова, оскільки ви дійсно робите щось для коханої людини, а не просто обіцяєте це зробити.

4. Спілкування.

У щасливих парах партнери приділяють велику увагу спілкуванню один з одним, адже ніхто з нас не вміє читати думки. Крім того, непорозуміння може стати причиною багатьох сварок та конфліктів. Отже, якщо виникає якась проблема, партнери у щасливій парі розуміють необхідність вислухати один одного, поділитися своїми думками та висловити свою думку, не боячись засудження коханої людини.

5. Баланс.

Партнери у щасливих відносинах цінують баланс, тому що баланс дає кожному з них однакове право голосу у прийнятті спільних рішень та забезпечує рівноправність. Таким чином, жодна зі сторін не відчуватиме своєї переваги над другою половинкою.

6. Компроміс.

Відносини вчать нас тому, що ми не завжди отримуємо те, що ми хочемо. Компроміси сприяють підтримці рівноваги у відносинах. Погоджуючись піти на компроміс, ви можете не завжди отримати те, що вам хочеться, але ви двоє безперечно отримуєте те, що вам необхідно.

7. Підтримка партнера.

Турбота та підтримка з боку партнера може допомогти щасливій парі впоратися з багатьма проблемами. Життя стає простішим, якщо партнер допомагає вам досягати ваших цілей і є тим, хто залишається сильним у моменти вашої слабкості. Такі партнери завжди є найнадійнішою групою підтримки один для одного.

8. Свідомість.

Щасливі пари цінують свідомість, оскільки її присутність у відносинах означає, що партнери є надійними та гідними довіри. Несвідомі партнери не завжди виконують ці обіцянки і схильні в останню хвилину скасовувати всі плани. Така ненадійність та непередбачуваність жодним чином не сприяє створенню надійного фундаменту для тривалих стосунків.

9. Вирішення конфліктів.

Щасливі пари завжди намагаються вирішувати конфлікти, що виникають. Якщо ви тривалий час зустрічаєтеся з іншою людиною, то рано чи пізно зіткнетеся з непорозумінням та посваритеся. У такі моменти сторони щасливих стосунків обговорюють проблему тут і зараз, не згадуючи минуле. Якщо один із партнерів розуміє, що був неправий, він вибачиться.

10. Інтим та романтика.

Партнери по-справжньому щасливих стосунків розуміють важливість сеkсу та романтики, тому завжди цікавляться сеkсуальною задоволеністю своєї другої половинки та знаходять час для романтики (і не лише на початку стосунків, а й через роки).

11. Вірність.

Щасливі стосунки потребують відданості, і це набагато більше, ніж просто вірність. Відданість говорить про сильну прихильність до партнера, про сумісність партнерів та про знання того, що ваша кохана людина знаходиться на вашому боці у всіх аспектах життя.

12. Переконання у тому, що відносини вимагають зусиль та роботи.

Сторони щасливих відносин знають, що успіх цих відносин залежить від зусиль партнерів, оскільки на життєвому шляху кожної людини іноді трапляються перешкоди. А щоб упоратися з цими перешкодами потрібна старанна праця. Пари, які готові працювати над відносинами, більш схильні до того, щоб шукати шляхи вирішення проблеми і тим самим будувати надійніший фундамент для міцних відносин. А ті, хто живе за принципом «чому бути того не оминути», зазвичай здаються без бою.

Джерело