Якщо ви втомилися від життя, просто прочитайте це

Якщо ви втомилися від життя, просто прочитайте це

Сучасний світ вимотує. Він стомлює. Він невдячний. Він постійно випробовує і рідко винагороджує. Ви втомлюєтеся від самого життя в ньому. Ви втомлюєтеся від надлишку любові і турботи про світ, що не дає нічого натомість. Вам набридло вкладати зусилля і ресурси в невизначений результат. Ви втомилися від самої невизначеності і сірості.

Знаю, ви не завжди бути такими виснаженими. Були часи, коли вас наповнювали надії. Коли оптимізм переважував цинічність, і ви багато чим могли поділитися з цим світом.

Знаю, причинами вашої слабкості і втоми стали розбите серце і нестримані обіцянки. Світ не завжди підтримував вас у ваших починаннях, а тому програшів у вас було більше, ніж перемог. Знаю, у вас більше не залишилося мотивації продовжувати спроби.

Але втомилися всі ми. Згодом люди перетворюються в армію розбитих сердець і стражденних душ, які шукають зцілення. Нам хочеться більшого, але ми дуже втомилися про щось просити. Нам набридло наше становище, але ми боїмося розпочинати все спочатку.

Потрібно ризикнути, але зробити це заважає страх невдачі. Зрештою, ми не знаємо, на скільки ще спроб у нас вистачить сил.

Нам здається, що втомилися тільки ми одні. Але в реальності втомилися всі навколо – втомилися від усіх цих ігор і самообману, від невизначеності, яку згодовуємо один одному. Нам не хочеться бути злодіями або дурнями. Тому ми починаємо захищати себе.

Знаю, яким неможливим здаються продовжувати спроби, віддавати світу себе і рости, якщо втома проникла в саму душу. Раніше здавалися гарними ідеали і думки тепер виглядають сумно і безнадійно. І якщо ви близькі до того, щоб здатися, благаю вас: спробуйте ще раз, тільки з почуттям.

Сенс другого дихання полягає в тому, що ви ніколи не дізнаєтеся, чи відкриється воно, якщо перестанете рухатися вперед.

Незаперечний факт – людина набагато витриваліша, ніж здається на перший погляд. Ми завжди можемо подарувати світу ще більше любові, надії і пристрасті. Але ми не заходимо настільки далеко, щоб досягти тієї самої точки, де всі наші дії почнуть приносити плоди.

Нам хочеться миттєвих результатів, а якщо таких немає, то здаємося, дозволяючи втомі зупинити нас. Засмучуємося через відсутність зворотного зв’язку, припускаючи, що це знак припинити всі свої подальші старання.

Справа в тому, що людина відмовлятися визнавати, що їй не вистачає натхнення. Рано чи пізно ми всі втомлюємося і розчаровуємося. Але у нас є можливість працювати над своїми почуттями. Те, що ви втомилися, здалися і ситі по горло своїм життям ще не означає, що вам не під силу це змінити.

Кожна людина, якою ви пишаєтеся, в гонитві за своїми мріями в якийсь момент зазнавала нищівну поразку. Але це не завадило їй втілити ці мрії в реальність. Ви маєте право помилятися на шляху до своїх найбільш змін.

Деякі життєві події відбуваються без зайвого шуму, повільно. Їх спричиняють всі ті невеликі рішення, які ми приймаємо щодня. Вони роблять нас кращими.

Слід дати собі час на те, щоб ці поліпшення відбулися.

Якщо ви втомилися, зменшіть обороти. Рухайтеся повільно. Але головне – не зупиняйтеся.

У вашої втоми свої причини. Ви втомилися, тому що так мало статися. Ви втомилися, тому що змінюєтеся.

Ваша втома не марна – вона вказує на необхідність продовжувати йти вперед.

Ви втомилися, тому що розвиваєтеся. І одного разу цей ріст призведе вас до того, до чого ви прагнете.

Джерело