Якщо ви не боретесь за те, що хочете, не плачте через те, що втрачаєте

Якщо ви не боретесь за те, що хочете, не плачте через те, що втрачаєте

Скільки разів у житті хотілося кинути все і здатися? А скільки разів у житті ви жалкували, що не боролися, а покинули все і здалися?

Ми забуваємо про те, що просто так нічого не трапляється. Що найменші зміни відбуваються з якоїсь причини. Однак найчастіше ми сприймаємо їх як належне, тому що не доклали зусиль, нічого не зробили. Як нам здається…

Насправді все починається і все визначається саме дрібницями.

Але ми про це забуваємо.

Але ми цього не помічаємо.

Ми забуваємо, що за свої мрії та бажання слід боротися. Ми забуваємо, що за людей, яких любимо, слід боротися. Тому що надто зайняті. Ми надто зайняті думками про все на світі, крім того, що справді важливо. Ми не віримо, що можна щось змінити. І найсумніше – навіть не намагаємося…

Ось чому ми відчуваємо себе втраченими та розгубленими. Світ здається хаосом, у якому – ні логіки, ні сенсу. Ми пропускаємо можливість змінити своє життя. Ми не вважаємо за потрібне витрачати час на безглузду, на наш погляд, боротьбу. А потім – плачемо, що все пропустили, все втратили.

Кохання – це не чарівні квіти, різнокольорові хмари та єдинороги. Кохання – це віддавати та отримувати. Кохання – це боротьба за стосунки щодня та щогодини. Якщо сподіваєтеся, що кохана людина прийде і ощасливить вас раз і назавжди, то скоро втратите її. Кохання складається з тисячі дрібниць, які роблять обидва партнери, щоб його полум’я не згасло.

Якщо ви не готові боротися за те, що хочете, за те, що вам важливо і дорого, не плачте потім, що все втратили.

Якщо ви не готові боротися за щастя коханої людини, не плачте, що її втратили.

Насолоджуйтесь дрібницями, які дарує життя щодня. Цінуйте кожну мить, проведену з коханими, бо інакше це зробить хтось інший.

Не хочете боротися за свої мрії, налаштовані здатися – зізнайтеся собі в цьому. Але не плачте потім, що нічого не справдилося. Адже у вас все було. Все окрім бажання боротися за своє щастя.

Боріться за те, що любите! Боріться за те, що змушує ваше серце битися частіше! Боріться за те, що змушує вас почуватися живими! І тоді не доведеться плакати за тим, що могло бути, але так і не сталося.

Джерело