Чим менше ви будете розповідати про це оточуючим, тим щасливіші будете

Чим менше ви будете розповідати про це оточуючим, тим щасливіші будете

Не варто розповідати про деякі речі оточуючим. Деякі подробиці, що стосуються вашого життя, потрібно тримати в секреті.

Не слід всім підряд розповідати про свої плани, особистому житті, метою, сварках в сім’ї. Не потрібно бути відкритими з усіма, адже чужа людина не повинна знати всі подробиці вашого життя, адже ви не знаєте, як на ваші задумки, життєві неприємності і особисті стосунки вплине це вплине.

Ось про що варто мовчати:

1. Про плани, які ви будуєте

Всі люди мають якісь плани на близьке чи далеке майбутнє. Однак не слід про них розповідати всім оточуючим, а саме більше про глобальні плани. Тримайте при собі свої ідеї, поки вони не стануть реальними. Навколишні в ваших планах можуть побачити якісь недоліки, слабкі місця і скажуть про це, а це може привести до того, що ви відмовитеся реалізовувати їх. До того ж ви не знаєте думки людини, раптом вона заздрить або негативно налаштована, а це теж може нашкодити.

2. Про добрі вчинки

Якщо ви комусь надали допомогу справою, порадою, фінансами – не має значення, не потрібно базікати про це всім підряд. Це повинно залишитися секретом. Звичайно, вам хочеться поділитися, адже вас переповнює гордість, що ви змогли комусь допомогти. Але хороші вчинки здійснюються не для того, щоб розповідати про них. Не варто ними хвалитися, краще поберегти їх від негативно налаштованих людей.

3. Про свої заборониі обмеження

Наприклад, якщо ви не їсте м’ясо або відмовилися від алкоголю, то ви маєте на це повне право. Однак не слід говорити про це всім оточуючим. Ви забороняєте або обмежуєте себе для того, щоб бути більш здоровим фізично, духовно, емоційно, а не для того, щоб інші відчували себе ніяково. На зразок того: «Я відмовився від м’яса, а тобі не шкода бідних тварин?», «Я не вживаю спиртні напої, адже вони швидше старять» і так далі. Про всі ваші відмови від шкідливих звичок, обмеження в сексуальному житті і їжі не потрібно знати всім підряд.

4. Про скоєні героїчні вчинки

Тут те ж саме, як і з добрими справами. Ви допомогли вибратися людям з палаючого будинку, зняли кошеня з дерева, надали першу допомогу постраждалому – все це добре, але не хвастайтеся. Збережіть в секреті всі свої героїчні вчинки, а також випробування, які ви подолали на життєвому шляху.

5. Про духовне знання

Тільки просвітлена людина може говорити про духовні речі. Ви ж можете тільки отримувати нові духовні знання, слухаючи проповіді, читаючи біблію, відвідуючи церкву. Однак нав’язувати свої знання і навчати всіх навколо не потрібно. У кожної людини є своя істинна, до якої вона приходить самостійно, а не під дією чужого впливу.

6. Про сімейні справи

Всі мудрі люди ніколи не говорять про те, що відбувається в їхній родині, і радять це іншим. Сварки, скандали, фінансовий стан, хвороби – все повинно залишитися в межах сімейного кола. Чим менше ви будете говорити про свої справи в родині, тим міцніші будуть ваші стосунки з рідними. Не дарма є такий вислів: «Щастя любить тишу». Вашим успіхам навколишні можуть позаздрити, а негаразди багатьох порадують.

7. Не варто брехати, говорити гидоти і обговорювати інших

Ніколи не потрібно базікати про плітки, які вам хтось розповів. Не важливо гарне це або погане, але не потрібно влазити в це. Пліткувати некрасиво і недобре, особливо якщо це якісь гидоти про когось.

Джерело