Усі випробування, через які ви проходите прямо зараз, намагаються чомусь вас навчити

Усі випробування, через які ви проходите прямо зараз, намагаються чомусь вас навчити

Усі ми переживаємо певні життєві періоди, коли здається, що гірше вже не може бути. Періоди, коли все могло пройти гладко, але стало складним до неможливості. Початися це може на роботі, а потім повільно перейти на стосунки, руйнуючи на своєму шляху всі сфери вашого життя. Це ніби потоп, що торкається навіть найвищих берегів.

У мене пішло чимало часу на те, щоб зрозуміти, що всі мої випробування мають одне призначення – навчити мене чогось. Але ще більше часу довелося витратити на усвідомлення того факту, що кожен із цих уроків є чимось важливішим порівняно з самим випробуванням.

Будь-які випробування завжди пов’язані з певними складнощами. Вони хаотичні і за своєю природою носять стресовий характер. А як же уроки, які вони несуть? З їхньою допомогою ви вчитеся досягати внутрішнього умиротворення, знаходити своє щастя, незважаючи на обставини.

Життєві випробування призначені зовсім не для того, щоб ви годинами або днями безперервно сиділи, намагаючись відповісти на питання, на яке поки не знаєте відповіді. Їхнє завдання показати, що саме вам потрібно дізнатися, щоб ви могли жити краще, і вселити у вас достатнє почуття впевненості для подолання майбутніх труднощів або ще більш непростих випробувань.

Будь-яке випробування, через яке ви проходите, вказує на інструменти, необхідні для виживання і хорошого самопочуття.

Не дозволяйте життєвим труднощам робити вас заручником ситуації, перешкоджати подальшому розвитку і кидати вас у стрес настільки сильно, що ви пропустите сам зміст уроку. Або стати причиною того, що ви перестанете бути добрими до себе.

Будьте спокійні у своєму очікуванні відповідей. Нехай вашою місією стане внутрішнє умиротворення та набуття щастя, незважаючи на невизначеність, труднощі та легке почуття безнадійності. Крім самого випробування, є щось більше в тому, що вам доведеться дізнатися.

Зараз у вас є все необхідне для безпечної подорожі до місця, де буде приємно знаходитися. Всі ваші випробування є лише частиною шляху, що веде до місця вашого призначення.

Джерело