Хоробрі люди збирають розбите серце по шматочках і зцілюються

Хоробрі люди збирають розбите серце по шматочках і зцілюються

Всі ми захоплюємося людьми, які стійко пережили якусь травматичну подію – втрату, розставання, нещасний випадок або перемогли хворобу. Можливо, ви і самі є тим, хто нещодавно пройшов через щось подібне. І якщо це так, то ви мужньо зібрали себе докупи і поступово день за днем ​​відновлювалися, використовуючи надію та хоробрість.

Ці моменти навчили вас того, чого не знайти на сторінках книг або на курсах з особистісного розвитку. Існує окремий вид знань, який ми отримуємо лише через досвід.

Справжня хоробрість полягає в тому, щоб знову зібрати себе докупи і навчитися жити далі.

Ви сміливіші, ніж здається

Природний інстинкт спонукає нас до пошуку способів забезпечити своє виживання. Ось чому навіть при загрозі виявитись скутими негативними емоціями внутрішній компас все одно спрямовує і підштовхує нас на правильний шлях.

Проблема полягає в тому, що ви не завжди дозволяєте собі бути вразливими. Зрештою, страждання, розчарування, спустошеність після втрати або зради – все це може змусити вас відчути себе слабкими або відчути потребу у відновленні своїх енергетичних запасів та поверненні удачі.

І якщо ви хочете бути хоробрими, то для початку вам необхідно прийняти свою вразливість і стати сильнішими.

Прийняття подій і реальний біль – це невід’ємна частина лікування. А тим, хто чинить опір, просто доведеться витратити набагато більше часу на проходження цих випробувань.

Час лікує далеко не все

Попри поширене переконання, час лікує далеко ще не все. Насправді час іноді навіть може посилювати біль або бути причиною емоційного розладу.

Справжнє зцілення вимагає хоробрості, щоб прийняти, пробачити і бути щасливим.

Час не вирішить ваші проблеми та не полегшить страждання. Ви самі маєте дозволити собі зрозуміти, що вам ніколи не забути певні речі. Але ви можете жити з цими фактами, дозволяючи собі рухатися далі та отримувати з них уроки.

Плин часу працює на користь тих людей, хто, незважаючи на всі свої внутрішні рани, зважився знову відкрити себе світові. Таким чином, вони запобігають можливому повторенню того, що сталося.

Є битви, для яких ви повинні бути досить хоробрими, щоб пройти їх наодинці.

У процесі подолання складної ситуації вам потрібна соціальна та емоційна підтримка людей, яких ви любите. Але саме ви повинні зробити перший крок, бути хоробрими і готовими подбати про себе, тому що заслуговуєте на позитивні зміни.

Може прозвучати жорстко і неприємно, але долати депресію, біль втрати та зрадництво потрібно самотужки. Ніхто не плакатиме за вас і не наділить силою, необхідною для того, щоб щодня прокидатися і змінювати свої звички. Інші люди можуть лише підбадьорити та вказати на правильний напрямок, але відповідальність завжди лежатиме лише на вас.

Життя – це не страждання, а навчання щастю

Часто кажуть, що «людина, яка не страждала, ще не навчилася жити» або «щоб бути по-справжньому щасливою, спочатку треба зіткнутися з проблемою». Але це не так. Страждання не обов’язкові. Насправді, нікому не потрібно проходити через щось неприємне, щоб відкрити собі шлях до щастя.

У кожної людини своя історія, свій унікальний і винятковий світогляд, що є основою її мудрості та внутрішнього «я». Усім нам по-своєму доводилося бути хоробрими. Усім нам пощастило знайти шлях, який допоміг подолати важкі часи та стати тими, ким ми зараз є: сильними, зосередженими, щасливими та зрілими особистостями.

Сенс життя полягає у навчанні, навіть у періоди спокою та щастя. І найважливіше – пишатися всім, чого ви досягли.

Джерело