Щоб зрозуміти, який чоловік, подивіться на його дружину…

Щоб зрозуміти, який чоловік, подивіться на його дружину…

Найпростіший спосіб зрозуміти чоловіка – подивитися на його жінку. На жінку, яку він вибрав, якої домігся і з якою живе. Все інше не так важливо, як ця жінка поруч з чоловіком.

Сильна, вольова, доглянута жінка – значить, чоловік чогось вартий і має самоповагу. Він багато чого доб’ється в житті. Головний приз він уже отримав. Він зміг домогтися любові такої жінки.

Вірна і домовита жінка, для якої важливі сімейні цінності, допоможе домогтися багатства. І чоловік теж бачить сенс своєї діяльності в примноженні ресурсу.

Розумна жінка – значить, розумний і чоловік. Разом вони можуть реалізувати найскладніші плани та створити щось велике.

Великодушна і добра жінка – ці якості є і в чоловіка, він буде їх розвивати, навіть якщо поки не дуже помітний його розум. Хоча вибір він зробив вже дуже розумний!

Щаслива і вільна, сильна і розумна, вірна жінка – супутниця чоловіка-переможця. Навіть якщо він почав свій життєвий шлях так собі, з бідності і помилок.

Жінка – це досягнення і нагорода, якої домігся чоловік, це його рівень. Його душа відбивається в його дамі серця як в дзеркалі.

А коли поруч із сильним на вигляд і успішним чоловіком «пустоголова шльондра», як писала Айн Ренд, його кар’єра приречена. Навіть якщо зараз він сповнений сил і у нього маса можливостей.

Через деякий час він все втратить; в глибині душі він не поважає себе. Не вірить в довготривалий успіх. І вибрав блискучу жалюгідну іграшку замість золотого кубка переможця.

Зла жінка – значить, і чоловік злий в душі. Навіть якщо він зображує доброту і каже хороші слова; він вибрав відображення своєї істинної душі.

А найсумніше видовище – забита і змучена жінка поруч з успішним і сильним чоловіком. Він вибрав слабку людинуи і вправлявся, третируючи її. Перетворив свою жінку на рабиню. Значить, він раб в душі. І йому судилося бути чиїмось рабом.

Жінка – дорогоцінна нагорода переможця, його вибір, його тріумф. Що насправді представляє з себе чоловік і що він про себе думає – це легко зрозуміти, придивившись до його дами серця. У ній – віддзеркалення серця і душі чоловікa. Його рівень і його думка про самого себе…

© Анна Кір’янова

Джерело