Жінка має бути щасливою, а більше вона нікому нічого не винна

Жінка має бути щасливою, а більше вона нікому нічого не винна

Це означає бути досить слабкою, щоб мати поряд сильного чоловіка. І досить мудрою, щоб бути слабкою. Шукати не широку спину, а серце. Виходити заміж не за розрахунком, а розраховувати на кохання. Хто сказав, що чоловік має бути мужнім, а жінка – заміжньою? Жінка має бути щасливою. І більше вона нічого нікому не винна.

Є справжні жінки. І є баби. Ким бути, кожна з нас обирає сама…

Щодо баб — тут усе зрозуміло. Це ті жінки, які не користуються крилами, а вважають за краще літати на мітлі. Їм завжди чогось не вистачає, їм усі щось винні. Спілкуючись з ними розумієш, що якщо змія отруйна, то абсолютно не має різниці – худа вона або товста.

Бути жінкою – значить, думати, відчувати та чинити як жінка. Прикрашатися, вбиратися, вередувати. Любити, народжувати, прощати. Прислуговувати, догоджати, підлаштовуватися. Наказувати, заохочувати, спокушати. Бути красивою настільки, щоб подобатися собі. Бути талановитою настільки, щоб бути визнаною іншими. Працювати так, начебто не потрібні гроші. А любити — ніби завтра помреш.

Справжня жінка хворіє на зоряну хворобу і не поспішає її лікувати. У її сервізі завжди є тарілочка з блакитною облямівкою. А улюблена страва — манна небесна. Вона дружить із вищими силами. І не чекає від життя нічого, окрім хорошого. Тому в неї збуваються не лише мрії, а й навіть ілюзії.

Що потрібне жінці? Потрапити до прекрасної країни Кохання. І отримати у цій країні прописку, а не туристичну чи робочу візу. І щоб обранець був опорою, а не підпорою. Годівником, а не власником. Улюбленим, а не співмешканцем. А якщо милий поряд, то рай і в картковому будиночку, і в курені, і в повітряному замку.

Джерело