Вся правда про те, як жінки лягають спати. Дуже життєво!

Вся правда про те, як жінки лягають спати. Дуже життєво!

Якось увечері батьки дивилися телевізор. Мама сказала: «Вже пізно! Я так втомилася, піду ляжу спати! Мама підвелася і пішла на кухню. Вимила посуд з-під фруктів та поставила на місце. Поклала заварку в чайник, це вона готується до сніданку.

Подивилася в цукорницю, доклала цукор, витягла з холодильника хліб на сніданок і переклала м’ясо з морозильника в холодильник на вечерю. Щоб приготувати стіл до сніданку, їй треба було спочатку прибрати речі зі столу. Поклала трубку на апарат, закрила телефонну книжку і поставила на місце. Витягла всі речі з пральної машинки, розвісила і наново наповнила її. Звільнила відро для сміття. Повісила на батареї мокрий рушник, щоб він висох до ранку.

Пропрасувала одну сорочку, пришила гудзик, що відірвався. Полила квіти. Потяглася, позіхаючи. І пішла у бік спальні. Проходячи повз стіл братика, зупинилася.

Написала листа вчительці, порахувала і залишила грошей на майбутню прогулянку класу, нахилилася, дістала книжку, яка впала під стілець і поклала на стіл. Витягла нотатки із сумки, дописала та поклала в сумку. Написала список продуктів, які треба захопити і теж поклала до сумки.

А потім пішла, помила обличчя лосьйоном 3 в 1, почистила зуби. Намастилася нічним та зволожуючими кремами. Подивилася на нігті і трохи підпилила. На вигук батька: «Ти хіба не збиралася спати?» Відповіла: Так, так. Іду». Наповнила водою глечик, перевірила всі вікна та двері, увімкнула світло у передпокої. Зайшла до кімнати брата, він уже спав, вимкнула комп’ютер, повісила сорочку, зібрала брудні шкарпетки та кинула у кошик, вимкнула світло. І підійшла до мене. Сказала: Давай лягай, і завтра напрацюєшся!

Пішла до себе, поставила годинник на будильник, приготувала речі на завтра. Дописала ще три пункти до списку термінових справ. Побажала сама собі солодких снів, заплющила очі та почала уявляти здійснення своїх бажань.

Ось у цей момент батько підвівся з дивана, вимкнув телевізор. Майже про себе сказав: Ну, пішов я спати. І ліг спати.

Ви не знаходите у цій історії нічого дивного? Чому кажуть, що за статистикою жінки живуть довше за чоловіків? Тому що жінки зроблені інакше (і не закінчивши намічене, ми не можемо померти)!

Автор невідомий

Джерело