7 важливих істин, які слід пам’ятати про стосунки

7 важливих істин, які слід пам’ятати про стосунки

1. Суть любові не полягає в витраченому на когось часі й в тому, щоб бути з іншою людиною тільки тому, що це комфортно і викликає знайомі почуття. Ви можете постійно говорити про те, що вашим ідеальним супутником життя є ваш найкращий друг, але заміж ви вийдете за свого однокурсника з університету. Життя – штука кумедна. І вона ґрунтується не на знанні іншої людини, а на сумісності партнерів.

2. Суть любові ніколи не полягала у зусиллях, що докладаються партнерами для підтримки їхніх стосунків. Зусилля – це справді невід’ємна частина будь-яких стосунків, і ніхто цього не заперечуватиме. Однак не вони лежать в основі кохання. Незалежно від старань вашого партнера, якщо ви нічого не відчуваєте до нього, то змусити такі почуття з’явитися примусово ви не зможете. Неможливо досягти того, що є нереальним.

3. Послідовність завжди була і буде важливою для кохання. Так, не можна робити по-справжньому романтичні вчинки, щоб досягти прихильності партнера, а потім, отримавши бажане, перестати їх робити. Тому що так зрештою ви його все одно втратите.

4. Важливість поваги. Якщо ви не поважаєте свою другу половинку, то навіщо ви взагалі перебуваєте з нею в романтичних стосунках? І суть тут необов’язково полягає у повазі партнера лише до вас. Якщо ви зустрічаєтеся з тим, хто не поважає інших чоловіків чи жінок, нерозумно будувати своє життя з такою людиною?

5. Довіра. Не можна любити когось і при цьому не довіряти йому всім своїм серцем. Стосунки так не працюють.

6. Дружба. Люди постійно говорять, що найнадійнішою базою для створення довгострокових відносин є дружба. Мабуть, у цьому є сенс. Але так само у вас з’явиться набагато більше шансів на успішність стосунків, якщо ви ставитиметеся до свого хлопця чи дівчини як до своїх найкращих друзів.

Розповідайте про все, що трапилося з вами за день. Смійтеся з партнером до колік у животі. Будіть його о 3 годині ночі і діліться своїми думками і тим, що ви не боїтеся здатися поруч із ним вразливими та слабкими. Що ви не боїтеся показати йому свою темну сторону, тому що цілком йому довіряєте. Нехай ваша друга половинка буде причетна до всіх ваших хобі та захоплень. Так ви знатимете, що все, що відбувається між вами реально.

7. Завжди розмовляйте один з одним. Уникайте днів, коли ви не надсилаєте своєму партнерові хоча б одне повідомлення. Це може бути як проста фраза на кшталт “я сумую”, так і питання про те, як пройшов його день. Це важливо. Не допускайте таких ситуацій, коли ви жодного разу на день не запитали своєї другої половинки, як у неї справи. Зрештою, спілкування – це ключ до успішних та щасливих стосунків.

Джерело