Будьте досить сильною, щоб залишити позаду людину, яка вас не заслуговує

Будьте досить сильною, щоб залишити позаду людину, яка вас не заслуговує

Навколо нас багато людей. Проте своє оточення ми формуємо самостійно. І важливо робити це так, щоб поруч були лише ті люди, які знають вам ціну і ставляться до вас з повагою. Не витрачайте свого часу на тих, хто не заслуговує вашої уваги.

Вміти пробачати – це чудове вміння, яким сторонні часто користуються. Не дозволяйте маніпулювати вашою добротою. Завжди пам’ятайте, що ви заслуговуєте лише найкращого. Станьте тою жінкою, яка може попрощатися з чоловіком, який вас не вартий.

Забудьте про роль запасного варіанту. 

Якщо хтось не розуміє вашої унікальності, тоді вам не по дорозі. Ви однозначно вартуєте того, щоб бути на першому місці у своєї другої половинки. Гідний обранець завжди знайде час і можливість з вами зустрітися, він зможе підтримати вас у будь-які ситуації і ніколи не покине в біді.

Не підтримуйте стосунків з тим, хто рідко телефонує і шукає собі виправдання. Не звертайте уваги на того, хто згадує про вашу існування тоді, коли вигідно. Не терпіть зневажливого ставлення, образ та інших токсичних проявів.

Поруч з вами повинна бути людина, яка захоче працювати над вдосконаленням і розвитком стосунків. 

Якщо у цьому будете зацікавлені лише ви, тоді у ваших відносин немає майбутнього. Навіщо напружуватися і нести цей непосильний тягар? Вам потрібен повноцінний партнер, а не чергове ускладнення умов життя.

Чоловік має брати активну участь у будівництві вашого майбутнього. Він має бути надійною опорою, з якою ви будете почуватися в безпеці до кінця своїх днів. Це можна побачити у його небайдужому ставленні і мужніх вчинках. Ви маєте разом долати труднощі, а не розв’язувати усі проблеми самостійно.

Вам потрібно не забувати піклуватися й про себе, а не лише про інших.

Милосердя, співчуття і турбота – це ті чесноти, які прикрашають кожного з нас. Проте ніколи не варто нехтувати собою у погоні за чужим добробутом. У першу чергу емпатію слід проявляти стосовно себе.

Якщо ви продовжуєте підтримувати відносини з людиною, яка вас не цінує, то шкодите лише собі. Вашого бажання бути разом недостатньо. Припиніть дарувати свою любов тій людині, яка цього не потребує.

Хіба вам потрібен чоловік, який лише бере, але нічого не віддає натомість?

Повірте, що кожна жінка – неповторна. Подбайте про те, щоб поруч був чоловік, який буде хотіти зберегти ваші стосунки так само сильно, як і ви. А якщо такого бажання у нього немає, то наберіться мужності і поставте жирну крапку в цій історії.

Прощатися з людьми не легко, але інколи вкрай необхідно. Для власного ж благополуччя.

Джерело