7 типів дотиків, які ваш чоловік так жадає отримати від вас

7 типів дотиків, які ваш чоловік так жадає отримати від вас

Для кожного з нас дуже важливі дотики коханої людини. Завдяки дотикам встановлюється фізіологічний, емоційний і навіть духовний контакт між людьми.

Напевно, зараз саме час нагадати дружинам, як важливі дотики для їхніх чоловіків. Іноді жінки можуть віддалятися від чоловіків, тому що ті поводяться грубо або навіть не виявляють жодних емоцій.

Я сподіваюся, що мені вдасться допомогти вам достукатися до свого чоловіка і дати йому зрозуміти, як багато він означає для вас. Ніжно обіймаючи його, ви пом’якшуєте його поведінку.

Ось 7 типів дотиків, які ваш чоловік чекає від вас:

1. Коли він зайнятий справами по дому, принесіть йому напій, і це буде знаком для нього, що ви помітили, як він намагається зробити будинок затишним. Підійдіть до нього під час роботи по дому, і він оцінить це як подяку. Ці дії заохотять його займатися справами по дому частіше.

2. Залиште йому записку в сумці або покладіть її на консоль його автомобіля, і він буде думати про вас цілий день. Він буде дуже важко працювати, але завжди буде поспішати додому.

3. Я знаю, що масаж ніг може здатися вам плазуванням перед чоловіком, але, в крайньому разі, прийміть пораду до уваги. Адже, він оцінить цей жест, як турботу і вираження любові.

4. Швидше за все, ваш чоловік не жадає отримати букет квітів, але квиток на його улюблену гру буде прекрасним рішенням.

5. Плануйте свій день, щоб у вас залишалося достатньо енергії для чоловіка. Запропонуйте йому близькість. Не змушуйте його завжди бути ініціатором.

6. Приділяйте йому увагу в абсолютно різний час дня і ночі. У той час як, він дивиться телевізор, гуляє або знаходиться в ресторані. Публічний показ почуттів з вашого боку буде для нього чудовим проявом любові в його сторону. Це показує рівень вашої шани і турботи, що зараз дуже рідко можна зустріти в сучасному світі.

7. Зробіть йому масаж плечей. У більшості чоловіків стрес накопичується в області шиї і плечей. Ваш дотик допоможе йому позбутися від важкого вантажу, який накопичився за день.

Приділяйте увагу своєму чоловікові. Він потребує цього. Не шкодуйте любові і турботи, адже у справжнього кохання немає кордонів і меж, воно безмірне і всепоглинаюче.

Джерело