Чому він так тримається за тебе і не дозволяє тобі піти, навіть коли між вами вже прірва

Чому він так тримається за тебе і не дозволяє тобі піти, навіть коли між вами вже прірва

Є багато жінок, які зазвичай говорять, що їхні нинішні партнери не хочуть відпускати їх, навіть якщо вони знають, що їх партнери більше не хочуть і не кохають їх. Вони можуть заплутатися, не розуміючи чи повинні вони продовжувати залишатися в стосунках чи повинні просто піти.

Чоловік не хоче відпускати вас, тому що йому так зручно. Ви просто зручний варіант. Ви можете бути як мама своєму чоловікові. Кожен раз, коли йому потрібні такі речі, як гроші, безпека і секs, ви поруч. Ви дозволяєте своєму чоловікові уникнути зобов’язань. Це не правильно. Ви завжди припускаєте, що тільки тому, що він не хоче відпускати вас, він все ще кохає вас.

Він ніколи не зміниться.

Він тільки відпустить вас, коли побачить когось, кого він дійсно любить, або коли зустрінеться з кимось, хто стане його новою жертвою.

Пам’ятайте, що якщо він дійсно кохає вас, він не змусить вас відчувати себе некоханою. Він буде прагнути дати вам щастя, безпеку і любов. Якщо він не може надати вам ці речі, вам більше не слід думати довго. Він вас не кохає.

Ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб легше перенести відхід з відносин:

Спробуйте зрозуміти, що ви не можете співпрацювати більше у відносинах

Відносини – це партнерство між двома людьми. Ви хочете бути пов’язані один з одним. Ви хочете відчувати, що ви віддані один одному. Якщо хтось із вас розриває зв’язок між вами двома, ви більше не працюєте в команді. Це коли відносини починають терпіти невдачі.

Намагайтеся більше не думати, що відбувається в кіно

У фільмах поганий хлопець раптово приходить до тями і розуміє, що не може відпустити того, кого він кохає, але це не працює в реальному житті.

Важливо те, що він робить, а не те, що він говорить

Легко можна обдурити вас тим, що він говорить. Він може сказати, що він знайде роботу, що він буде підтримувати ваші потреби і бажання. Він може сказати, що він змінився, і що більше не писатиме випадковим дівчатам, але що говорять його дії? Він дійсно змінився? Погляньте на його дії, а не на його слова. На цьому ви зможете прийняти рішення.

Припинінь виправдовувати його

Його поведінка погана. Його погану поведінку по відношенню до вас не повинно бути виправдано.

Є багато чоловіків, які не ростуть. Вони вважають, що все повинно зосередитися навколо них, навіть коли очевидно, що цього не повинно бути. До цього часу ви вже знаєте багато подробиць про минуле хлопця. Як він справлявся зі своїми минулими проблемами? Він змушував багатьох дівчат плакати? Його проблеми не ваша вина.

Любіть себе першою

Якщо є одна річ, яку ви повинні пам’ятати, це поставити себе на перше місце. Якщо чоловік хоче повернути вас, пам’ятайте, яким владним він був у відносинах і що він змусив вас відчувати. Ви не заслуговували такого звернення. Знайдіть у своєму серці і розумі силу, щоб піти і ніколи не озиратися назад.

Джерело