11 підказок вашого тіла про те, що ви зустріли того самого – єдиного

11 підказок вашого тіла про те, що ви зустріли того самого – єдиного

Фраза про метеликів у животі, коли ви зустрічаєте того самого, можливо, не така вже далека від істини. Насправді не тільки ваше серце здатне визначити обранця – ваше тіло також може стати добрим помічником у цій справі!

Якщо ви хочете дізнатися, чи дійсно людина, з якою ви зустрічаєтеся, є коханням вашого життя, спробуйте прислухатися до сигналів, які надходять від вашого тіла.

Ось ті речі, які свідчать про те, що поруч ваша людина:

1. Коли він поряд, ви відчуваєте тепло та почуття причетності. Ви розумієте, що ви максимально відкриті один перед одним.

2. Якщо він допомагає вам зберігати позитивний настрій щодо життя і заряджає вас оптимізм, тоді він і є той самий. Якщо у відносинах ви постійно почуваєтеся пригніченою, то краще подумати про те, наскільки ваш вибір був правильним.

3. Він надихає вас; поряд з ним ви вірите в те, що здатні зробити все, що тільки замислите. Вам хочеться працювати, творити і завдяки своїй праці досягти якнайбільшого.

4. У відносинах з ним ви можете бути тією, ким є. У вас просто немає жодної необхідності зображати якусь іншу людину.

5. Вам дуже подобається запах його тіла.

6. Якщо він мотивує вас почати піклуватися про своє здоров’я, значить він напевно той самий. Перебуваючи поряд з ним, ви розумієте, з якою недбалістю ви раніше ставилися до свого тіла і прагнете це виправити.

7. Ваше шосте чуття буквально кричить вам, що це і є той самий хлопець. З погляду науки це ніяк не пояснити, але ваша інтуїція вас не підводить.

8. Його переживання викликають усередині вас щире співчуття. Коли йому боляче, ви теж відчуваєте біль – настільки сильний, що це виходить за межі простого емоційного співпереживання. Ви самі відчуваєте фізичний дискомфорт, якщо він, наприклад, травмується.

9. Якщо ви розумієте, що обіймати його – це найприємніше заняття у світі, то це, безперечно, є чудовим знаком.

10. У його компанії ви почуваєтеся спокійно та умиротворено.

11. Навіть розлучаючись з ним на деякий час, ви зберігаєте у своєму тілі відчуття, що нагадують про те, що він був поряд. Ці відлуння є сильним індикатором того, що ви знайшли ту саму людину.

Джерело