8 відмінностей між справжніми та фальшивими людьми. Якщо помітите №3 – бережіться!

8 відмінностей між справжніми та фальшивими людьми. Якщо помітите №3 – бережіться!

Чи траплялося вам зустрічати людину, з якою у вас встановлювався резонанс мало не з першого погляду — настільки милою і приємною вона вам спочатку здавалася? Одна її присутність робила вас впевненішими в собі, викликала цілу гаму світлих почуттів.

Однак невдовзі ви почали підозрювати, що тут щось не те. І що за приємною маскою вона приховує інші наміри. Іншими словами, ви зрозуміли, що насправді ця людина зовсім не така, якою здалася вам спочатку.

На жаль, це дуже часто трапляється. Як одного разу сказав про це великий Вільям Шекспір, «що можна посміхатися, посміхатися і бути лиходієм». У нашому світі повно людей, які зовні здаються дуже милими, але насправді фальшиві наскрізь. Вони як валіза з подвійним дном.

Такі люди майстерно вміють приховувати від оточуючих справжні негативні прагнення. На те, щоб докопатися до їхньої справжньої особистості, часто йде купа часу, але як тільки ви це зробите, вам захочеться втекти від них якнайдалі.

На щастя, є чіткі ознаки, які дозволяють провести межу між щирими людьми і фальшивками. Ось лише деякі з них:

1. Справжня людина дивиться на вас, як на рівного, а фальшива завжди поглядає зверхньо.

Справжня людина завжди дбатиме і турбуватиметься про членів своєї сім’ї та тих, хто їм дуже близький і дорогий. Вони ніколи не принижуватимуть родичів і друзів, або виставлятимуть їх у негативному світлі. Ніколи.

З іншого боку, якщо доброта і вірність людини — це лише ширма, така людина часто поливає друзів брудом за спиною. Щоб краще виглядати на їхньому фоні, фальшиві люди перебільшують їхні помилки та/або недоліки, що говорить про глибинну і дуже сильну невпевненість у собі.

2. Справжня людина тихо робить свою справу, а фальшива пускає пил в очі.

Справжні люди завжди роблять так, як їм хочеться, і якщо вони не шкодять цим іншим, їм все одно як оточуючі сприймуть їхні дії.

Фальшиві люди марнославні, і якщо роблять щось, то лише з наміром когось вразити.

3. Справжня людина говорить все в обличчя, а фальшива розпускає чутки за вашою спиною.

Справжні люди прямолінійні, і якщо вони щось про вас думають, то висловлять вам це в обличчя. Завжди пам’ятайте, що якщо хтось любить розповісти вам свіжі плітки про когось, то, швидше за все, він або вона розпускає плітки і про вас.

4. Справжня людина скромна, фальшива ж любить хвалитися.

Справжні люди не відчувають гострого бажання довести свою значущість оточуючим, і тому рідко замовляють першими про себе та свої досягнення.

Фальшиві люди, які показують навколишньому світу штучну сторону своєї особистості, люблять похвалитися своїми досягненнями (причому зовсім не обов’язково реальними).

5. Справжні люди по-справжньому цікавляться тим, чим вони займаються, а фальшиві готові на все заради визнання.

Справжні люди не мріють здобути славу за всяку ціну. Їм подобається те, чим вони займаються. І якщо це заняття принесе їм ще й славу, що ж, це приємний бонус.

Фальшиві особи живуть заради слави та визнання, і готові заради досягнення йти головами.

6. Справжні люди віддають перевагу вчинкам, а не гучним словам, а фальшиві — навпаки.

Щирі люди вірять у те, що чогось досягти можна лише наполегливо над цим працюючи, і тому їхні справи завжди говорять набагато голосніше за слова.

З іншого боку, фальшиві люди рідко здатні на справжні зусилля, зате здатні годинами розливатися солов’єм, щоб створити приємне враження.

7. Справжні люди чесні, фальшиві ж брешуть навіть тоді, коли це не потрібно.

Справжні люди не люблять брехню — їхня критика, компліменти та думки завжди чесні. Люди ж із фальшивою особистістю заливають тих, у чию довіру хочуть втертися, справжніми потоками нудотно-солодких лестощів.

8. Справжні люди нададуть вам підтримку, а фальшиві кинуть при першій нагоді.

Справжні люди завжди надають своїм друзям усю можливу підтримку, якщо ті її потребують.

Фальшиві люди поводяться зовсім інакше. Вони допоможуть вам лише в тому випадку, якщо зможуть з цього щось набути, і кинуть вас при першому ж натяку на небезпеку.

Джерело