Краща помста для всіх, хто заподіює тобі біль

Краща помста для всіх, хто заподіює тобі біль

Краща помста – це робота над собою. Забудь про те, що зробити тій людині. Дозволь це зробити кармі, тому що вона виразно її наздожене. А ти зосередься на тому, щоб стати кращою версією себе.

Вчися, як прощати людей, які не просять вибачення. Вчися, як дозволяти своїм негативним емоціям або злості заряджати тебе на щось більш продуктивне, замінюй цю енергію тим, що принесе тобі користь. Наприклад, тренуйся, вигадуй щось креативне, або просто спробуй щось нове, що може відволікти тебе.

Краща помста – це не переживати про те, що думають інші люди, не дозволяти їхнім вчинкам впливати на тебе, не бачити себе їх очима, не намагатися так сильно вразити їх, не брати до уваги їх вище себе, просто тому що у них є те, чого немає у тебе.

Працюй над собою, тому що ти у себе одна, і ніхто не зробить тебе кращою, ніж ти сама. Ти – свій власний шедевр, нехай і не кожен його оцінить, але ти ніколи не повинна припиняти працювати над ним і вдосконалювати його.

Краща помста – це вчитися відпускати, а не триматися. Відпускати – значить звільняти себе. Це показує твою віру в Бога і Всесвіт. Іноді ми поганої думки про себе, ми тримаємося за те, що може саботувати наше щастя або людей, які не цінують і не люблять нас по-справжньому.

Але коли ти вчишся відпускати ситуації або людей, які ускладнюють твоє життя, це означає, що ти досягла потрібного рівня любові до себе. Ти впевнена в своїй здатності почати все заново і знайти когось кращого. Ти вчишся бути сильною, сміливою і не боятися невідомого. Ти знаєш, як справлятися з усім, що відбувається в твоєму житті.

Краща помста – це любити себе зараз, поки ти не станеш тією людиною, якою ти хочеш бути. Любити себе неідеальну. Вчитися на своїх помилках. Знати, що вони тебе не визначають, як і твоє минуле. Любити своє життя з усіма складними і радісними моментами.

Розуміти, що кожен, хто не може любити тебе, теж переживає свої труднощі. Вірити, що ти рівно там, де повинна бути, зосередитися на кращому, що у тебе є, а не ненавидіти себе за те, що не живеш так, як хотіла б.

Краща помста – це навчитися бути задоволеною і щасливою, навіть якщо всі проти тебе.

Джерело