Як чоловіки «калічать» своїх дружин і навіть про це не здогадуються

Як чоловіки «калічать» своїх дружин і навіть про це не здогадуються

У нашому суспільстві існує стереотип: усе тримається на жінці. Саме вона відповідає за їжу в домі, за затишок, чистоту, комфорт дому, отже, й чоловіка. Чомусь вважають, що якщо жінка буде добре виконувати свої обов’язки, то й шлюб буде щасливим.

Але це не так. Чоловік хоче мати усе: господиню, маму, коханку, друга, партнера… А що дасть він?

Чоловіки часто думають так: якщо він забезпечує сім’ю матеріально, то більше його нічого не цікавить.

Часто це справді успішні чоловіки, які мають великі статки. Їхня сім’я не обмежує себе ні в чому матеріальному, однак в дечому вона справді бідна. Та чоловік цього не розуміє. Він їздить на своїй крутій машині і радіє, що є чудовим татом, чоловіком, бізнесменом тощо.
Такі чоловіки ніколи не розкажуть, куди вони вклали купу грошей, з ким провели кілька днів, в які не з’являлись вдома. Кажуть, що працюють, тож можуть і відпочити.

А що стається потім? А з жінкою що, врешті-решт? Спочатку вона ображається, але отримує дорогі подарунки. Потім звикає, це стає нормою. Образи накопичуються, почуття зникають.

Колись він навіть радився із нею в питаннях бізнесу, а зараз вони не можуть навіть про погоду поговорити. Вона була подругою і радником, а зараз?

Згодом подружжя спить окремо, наче через дітей, роботу, різницю в графіку і все таке. А потім вони взагалі стають чужими людьми.

А все тому, що чоловік більше не помічає її як особистість. Він не бачить її внутрішнього світу, її емоцій, переживань, бажань, проблем. Він не запитує і навіть не думає про таке.

Таке рідко буває, але навіть якщо він і помічає усе те, що робить для нього та дітей дружина, то він все одно не приділяє їй окремої уваги. Але ж жінка цього так потребує!

Жінка довго старається, сподівається, натякає і просить, а потім просто розуміє, що це кінець. Вона більше не вірить в любов, не хоче жити з сусідом і йде.

А чоловік щиро її не розуміє: чому вона пішла? Що ж він такого зробив? А він просто дечого не робив…

Тільки після того, як двері зачинились, а машина від’їхала, він розуміє, що вона була центром його світу, усе навколо було навколо неї, він хотів усього цього для неї. І якби не вона… Ким би він взагалі зараз був?

Він згадує її ще зовсім юну, таку смішну і веселу, з смішними кісками і стрічками, з книжками, які постійно падали з її полиці.

Але вона давала шанси. Вона пішла. І більше ти її не повернеш, бо з неї достатньо цього всього. Тепер нема кохання. Є лише байдужість.

Якщо ти чоловік, то бережи її. Цінуй, вона ж вибрала тебе з поміж інших кандидатів. Там були і кращі. Завжди буде той, хто кращий за тебе, вигідніший. Але вона обрала тебе. Любить тебе. Бережи її.

Обійняли дружину?

NataM