7 жорстоких, але чесних причин, чому я викреслюю деяких людей зі свого життя

7 жорстоких, але чесних причин, чому я викреслюю деяких людей зі свого життя

Мені набридло вдавати себе милою тільки заради того, щоб не доводити справу до конфліктів. Мені все одно, якщо я здаюся надто емоційною, стервозною чи незрозумілою…

1. Більшу частину життя я займала позицію слабкої людини, і ось деякий час тому вирішила покінчити з цим.

Мені набридло дозволяти людям переступати через мене. Мені набридло мовчати, коли хтось каже щось образливе чи неприємне. Незважаючи на те, що бажання постояти за себе стало причиною виникнення деяких проблем у дружніх та романтичних стосунках. Були люди, які не змогли змиритися зі змінами, що відбулися зі мною. І були ті, з поведінкою яких я не захотіла миритись сама, коли підняла свої стандарти. Ще одну категорію склали люди, яких я вже переросла.

2. Життя занадто коротке, щоб знову і знову наводити одні й самі аргументи.

Не збираюся продовжувати злитися на когось через те, що хтось демонструє неповагу до мене. Якщо він це зробить один раз, я можу дати йому ще один шанс. Але якщо він продовжує поводитися подібним чином і далі, то всі його вибачення вже не мають жодного значення. Приносячи їх, він явно каже не те, що справді думає. Ця людина явно нічого не вчиться. І вона не заслуговує ні на секунду мого часу.

3. Різні думки – це одне, а різні моральні поняття – зовсім інше.

Мене вчили, що це нормально, що думки різних людей не збігаються, і що ми не повинні судити оточуючих за тим, у що вони вважають за краще вірити. Але є різниця між другом, який ненавидить моє улюблене шоу, і ненавистю до цілої групи людей. Мені не треба пояснювати, чому чиєсь життя є таким же цінним, як і всі інші.

4. Навіщо продовжувати спілкуватися, якщо це спілкування не приносить жодних позитивних почуттів.

Не маю наміру продовжувати впускати людину у свій світ лише тому, що між нами є історія. Якщо у нас зараз не вдається ладнати, якщо ми все одно майже не розмовляємо, і якщо ця людина приносить у моє життя більше стресу, ніж радості, тоді справді немає причин продовжувати спілкування. У мене немає ні часу, ні сил розважати людей, для яких я не маю жодного значення.

5. Мені набридло вдавати себе милою тільки заради того, щоб не доводити справу до конфліктів.

Мені все одно, якщо я здаюся надто емоційною, стервозною чи незрозумілою. Зазвичай людям, які допускають помилки, не подобається, коли їх починають критикувати. Насправді вони просто не хочуть рости та вдосконалюватися. Тому якщо я не викреслюю зі свого життя інших, вони викреслюють мене.

6. Я заслуговую жити у мирі з собою.

Не маю наміру мати справу з кимось, хто ставиться до мене неповажно. Не збираюся наражати себе на стрес, просто заради того, щоб здаватися ввічливою. Не вважаю, що потрібно продовжувати спілкуватися з якоюсь токсичною людиною тільки тому, що вона є членом вашої сім’ї або вашим старим приятелем. Якщо вона робить мене нещасною, я викреслю її зі свого життя. Немає значення, хто вона. Важливо, що вона змушує мене ввідчувати.

7. Це природний процес.

Я просто забуваю написати вам повідомлення. Забуваю обговорити свої плани на майбутнє. Стаю настільки зайнятою своїм власним життям, що ви йдете на задній план. Це відбувається не свідомо. Це просто життя.

Джерело