7 способів посилити близькість у відносинах

7 способів посилити близькість у відносинах

Багато пар не розуміють, що секрет їхніх стосунків у рівні їхньої близькості. А близькість треба посилювати постійно, не лише на початку. Потрібно взяти ту іскру, яка сталася між вами при знайомстві і розпалити її у велике багаття, в яке потім потрібно постійно підкидати дрова. Чим довше ви разом, тим більше зусиль потрібно для підтримки близькості.

Тому що саме близькість допоможе вам подолати багато проблем. Чим ближче ви один з одним, тим більш ймовірно, що у вас буде єдине бачення у вирішенні якихось питань.

1. Вчіться давати без очікувань.

Діліться якнайбільше зі своїм партнером, не чекаючи нічого у відповідь. Добре роблять не для того, щоб отримати щось, а щоб дати тому, кого любиш.

2. Знайдіть красу у звичайному.

Побут вбиває романтику. Але ж без побуту нікуди. Ось чому потрібно навчитися бачити прекрасне у звичайному. Потрібно полюбити ваш побут.

3. Визнайте, хто ви є насправді.

Будьте собою. Не намагайтеся бути кимось іншим. Не носіть маски. Не піддавайте себе цензурі. Частина близькості в тому, щоб показувати партнеру себе такою людиною, якою ви є. І його приймати таким.

4. Навчіться бути на самоті.

Близькості сприяє незалежність кожного партнера, хоч би як суперечливо це звучало. Вам потрібно навчитися бути на самоті, щоб партнер не відчував тиску та відповідальності за ваше щастя та комфорт, навіть якщо він хоче все це забезпечувати.

5. Будьте готові до складних розмов та суперечок.

Щоб створити близькість, потрібно вміти обговорювати важливі теми. І це можуть бути незручні розмови. Але щоб вони стали зручними для обговорення, їх треба проводити. Саме так і створюється близькість.

6. Зрозумійте, що партнер – не ваша друга половинка.

Ви не можете очікувати, що життя набуде сенсу і ви відчуєте себе цілісною людиною, коли зустрінете кохання. Щастя та відчуття цілісності потрібно знайти всередині себе.

7. Перестаньте намагатися змінити партнера.

Прийміть людину такою, якою вона є. Навчіться любити безумовно. Ви повинні бути задоволені своїм партнером із самого початку. Не ставтеся до нього як до проекту. Ви не повинні рятувати його від того, який він зараз. Ви просто маєте навчитися любити його — всього його, а не тільки ті частини, які зручно любити.

Джерело