10 речей, які чоловіки помічають в жінках, а ось самі жінки в собі – ні

10 речей, які чоловіки помічають в жінках, а ось самі жінки в собі – ні

Чоловіки насправді дуже навіть уважні, просто увагу звертають не на жіночий манікюр, а на щось більш важливе … наприклад, на те, як багато і часто ви вживаєте алкоголь або на те, як себе ведете з обслуговуючим персоналом.

Як багато на вас косметики

Дівчата, на яких багато косметики, викликають у чоловіків подив: як її цілувати, як обійняти, щоб не забруднитися? Цілком адекватні питання, погодьтеся. До того ж, чим більше на дівчині макіяжу, тим більше підозр, що дівчині є що приховувати.

Як багато ви їсте

Дівчата з хорошим апетитом чоловікам правда подобаються трохи більше зам тих, хто постійно кидаються від дієти до дієти. До того ж їм подобаються ті, хто не намагається приховати свій апетит зі скромності. Тому вони будуть звертати увагу на те, як багато ви їсте, поки не дізнаються точно про ваші апетити. Чиста цікавість.

Як багато п’єте

Келих вина на першому-другому побаченні – це навіть добре, але от якщо дівчина замовляє щось міцніше – вже сигнал для чоловіка, що у неї, можливо, є проблеми в житті.

Як багато говорите

Багато говорити – не найкраща риса в дівчині. Зазвичай ті, хто багато говорить, говорить ні про що, і чоловіки це чудово відчувають і розуміють. Тому для них так важливо, щоб дівчина говорила в міру, а не тараторила весь вечір.

Який одяг носите

Довжина, глибина декольте, колір одягу, взуття … Одяг взагалі багато що може розповісти про характер людини. Навіть на елементарному рівні: дівчина в зухвалому одязі може привернути увагу, але навряд чи всерйоз зацікавить. До того ж, чоловік завжди помічає, коли дівчина особливо приваблива, коли вона змогла вдало підібрати наряд. І він завжди помічає погляди перехожих.

Ваша міміка

Це звичайно не головна особливість зовнішності, але, повірте, найцікавіша. Особливо коли людина симпатичний. Чоловіки будуть звертати увагу, як мило ви піднімаєте брови при розмові, як широко посміхаєтеся, як морщите ніс або прикушуюєте губи.

Що може вас розсмішити

«Ніщо людину не видає так, як те, над чим вона сміється». Та й в цілому, для чоловіків ваш сміх – це орієнтир. Вони розуміють, в якому напрямку їм варто рухатися і навколо чого пожартувати, щоб змусити вас посміхнутися.

На що витрачаєте вільний час

Хобі – важлива складова особистості. Якщо дівчина не має взагалі ніяких інтересів і весь вільний час проводить в соціальних мережах або за переглядом серіалів, то вона навряд чи зацікавить собою успішного чоловіка.

Як себе ведете з обслуговуючим персоналом

Чоловікові важливо, щоб його жінкою захоплювалися. А захоплення будується далеко не тільки на ефектному образі, а й на манерах і вихованні. Привітність і доброзичливість у ставленні до обслуговуючого персоналу – це не просто формальність, це доказ того, що дівчина гідна.

Як себе ведете з іншими чоловіками

Тримайте дистанцію, але при цьому залишаєтеся дружелюбною, кокетуйте або кидаєтеся фліртувати. На все це чоловік звертає особливу увагу, тому що часто така поведінка асоціюється з імовірною зрадою.

Джерело