11 ознак того, що ви опинилися в стосунках зі злою людиною

11 ознак того, що ви опинилися в стосунках зі злою людиною

1. Вони відмовляються від будь-якої точки зору, крім своєї.

Те, у що вони вірять, є для них істиною в усіх інстанціях. Вони відносяться до того типу людей, які ніколи не прислухаються до думки інших, тобто чужу точку зору апріорі вважають неправильною.

2. Вони маніпулюють оточуючими.

Вони ніколи не відчувають докорів сумління, використовуючи інших людей як інструменти або об’єкти для отримання бажаного.

Такі особистості завжди думають тільки про себе. Вони будуть йти по головах, поки не отримають бажане.

3. Вони можуть збрехати про що завгодно.

Такі люди легко обманюють інших. Найчастіше в спробах врятувати себе вони жертвують безневинними людьми.

4. Вони ніколи не вибачаються.

Вони вважають себе особливими особистостями, які вище всяких вибачень. Все, що вони роблять, здається їм правильним. Але навіть якщо вони розуміють, що помилилися, гординя не дозволяє їм визнати цього.

5. Чужий час для них не представляє цінності.

Вони змушують чекати інших людей, але самі не терплять очікування. Такі люди думають, що інші завжди повинні підлаштовуватися під їх розклад, адже їх час набагато важливіший, ніж чужий.

Такі люди вважають, що наділені правом вирішувати, хто і як повинен витрачати свій час.

6. Вони завжди вимагають уваги.

Ці люди дуже вимогливі і потребують постійного визнання. Найчастіше вони просто не впевнені в собі, а тому з подвоєною силою намагаються довести свою важливість і цінність в цьому світі.

7. Вони поводяться безвідповідально.

Вони роблять все, що їм захочеться, не замислюючись про наслідки і про те, що їх дії можуть завдати шкоди оточуючим. Кажуть то, що їм заманеться, навіть якщо ці слова ранять співрозмовника. Вони просто звикли жити так, як їм зручно.

8. Вони лицемірні.

Ці люди постійно щось приховують, пригнічуючи своє справжнє «я». Вони не дозволяють собі бути вразливими, тобто справжніми.

9. Для них довіра – порожній звук.

Ці люди не здатні виправдати надану їм довіру конкретними діями. І абсолютно не турбуються з цього приводу.

10. Вони вважають, що до них повинні відноситися чесно і по-доброму.

Вони вважають себе центром Всесвіту, а тому дуже засмучуються, якщо люди їх критикують або намагаються присоромити за негідний вчинок.

Їм здається, що вони мають право тільки на похвалу і захоплення. І якщо вони не подобаються комусь, значить з цією людиною щось не так, але ніяк не з ними.

11. Вони не відчувають жалю за всі ті жахливі речі, які роблять.

Їх не турбують чужі почуття, тільки свої власні. Вони роблять все, що їм захочеться, навіть якщо знають, що ведуть себе егоїстично, токсично і руйнівно.

Джерело