Як не набриднути чоловікові? 10 заповідей мудрих жінок!

Як не набриднути чоловікові? 10 заповідей мудрих жінок!

Дуже мудрі поради! В принципі, я їх дотримуюсь – вони дуже допомагають нашим відносинам!

Кожна пара проходить через ряд криз в своєму житті. Повсякденність таїть в собі багато випробувань. Побут притупляє колись дуже сильні почуття … Дрібні сварки руйнують навіть дуже міцні відносини …

Як же зберегти хороші і щирі стосунки з коханим чоловіком на довгі роки і не набриднути один одному? Прочитайте ці 10 правил, вони точно зроблять ваше спільне життя набагато приємнішим.

1. Не проповідуй.

Ми, жінки, дуже любимо драми і монологи. Так, так, ми просто обожнюємо ці нескінченні розмови з нашим партнером в якості пасивного глядача! Іноді це триває годинами, один і той же аргумент повторюється знову і знову. Ми скаржимося на те, що він подивився на іншу жінку, запізнився, забув подзвонити, не вміє слухати …

2. Не обмежуй його в просторі.

Якщо ти скаржишся на те, що в той час як бажаєш бути поруч з ним 24 години на добу, він вважає за краще сходити в неділю на футбол, подивитися спортивну програму і піти випити з друзями … то проблеми створюєш саме ти.

Найжахливіша жіноча помилка – це бажання, щоб світ обертався навколо нас, повна ліквідація бажань і потреб інших людей.

3. Не намагайся його змінити.

Якщо ти зустріла гідного чоловіка – того, хто змушує тебе відчувати себе щасливим і повноцінним, не пробуй його змінити. Адже ми любимо людину за те, якою вона є, а не за те, що вона досконала.

Якщо, на твою думку, партнер потребує деяких змін, буде краще, як би болісно воно не було, відпустити його на пошуки тієї, хто полюбить його таким, яким він є і сама займися тим же.

4. Не будь монотонною.

Візьми на себе ініціативу час від часу порушувати повсякденність і пускатися в пригоди. Нехай це буде поїздка в якесь нове містечко, відвідування виставки, прогулянка в парку або нові ігри в ліжку.

5. Не тисни.

Не дзвони йому кожні 5 хвилин. Дуже складно зберегти відносини, коли одна людина залежить від іншої. Жінки, як правило, залежать більше, ніж чоловіки від своїх партнерів, як економічно, так і морально.

Зроби зупинку в своєму житті, адже ти здатна досягти своїх власних цілей, починаючи з сплати рахунку за електроенергію або покупки диска, закінчуючи виходом в місто, щоб повеселитися або пошуком цікавої роботи.

6. Не заздри.

Ревнощі – демонстрація невпевненості в собі. Зовсім не обов’язково шпигувати за партнером, щоб переконатися в його вірності. Не копайся в його кишенях, електронній пошті, мобільному телефоні, воно того не варто.

Також спробуй не контролювати його погляди і жести.

7. Не нав’язуй своїх подруг.

Не тисни на нього, закликаючи прийняти участь в жіночих заходах.
Якщо хочеш піти в кафе з подругою, відвідати перукаря або манікюрницю, не бери його. Заборони собі і своїм приятелькам ділитися з ним останніми новинами про знаменитостей, кращих дієтах і фізичних вправах, моді.

8. Не примушуй його ходити по магазинах.

Чоловіки звикли йти і цілеспрямовано купувати те, що шукають.
Не пропонуй йому ходити по магазинахм, кожен раз, коли ти будеш питати його думку під час шопінгу, він дасть одну відповідь: «Тобі пасує» (а все заради того, щоб якомога швидше піти).

9. Не питай, що відбувається.

Не перебивай мовчання, якщо його розум чимось зайнятий, залиш партнера в спокої.

Не тупбуй питаннями: «Про що ти думаєш?», «У чому справа?» та ін.
У більшості випадків нічого не відбувається, або, принаймні, якщо ти будеш так тиснути на партнера, він все одно тобі нічого не скаже.

10. Не примушуй його чекати.

Нічого так не набридає чоловікові, як чекати цілих три години, поки його жінка підбере собі адекватний наряд, макіяж і парфуми.

А найголовніше в стосунках – це частіше нагадувати собі, за що ви покохали один одного і чому ви разом!

Джерело