Секрети доглянутої жінки, незалежно від її бюджету

Секрети доглянутої жінки, незалежно від її бюджету

Як казала Коко Шанель справити перше враження другого шансу не буде, тому, незалежно від соціального та сімейного стану, сімнадцятирічна дівчинка чи тобі за п’ятдесят і троє дітей, є у тебе природна краса чи ні, а твоя фігура далека від модельної, ти зобов’язана за собою стежити. Не кожен може дозволити собі брендовий одяг із останньої колекції та середземноморську засмагу, але ми можемо дозволити собі бути доглянутими.

1. Голова, тут не обговорюється навіть, волосся чисте і пухнасте. І ще, волосся потрібно фарбувати, по-перше зафарбовуємо сивину, по-друге, надаємо блиск.

2. Макіяж, все зрозуміло щодня “при повному параді” виглядати важко, якщо з ранку треба дітей у садок зібрати, а самій на метро до роботи. Жінки без макіяжу звичайно не впевнені в собі.

Але треба виділити на обличчі брови, очі та губи, їх іноді не видно!

3. Руки. Користуємося кремом щодня. Манікюр у салоні не всім по кишені, тоді не лінуємося і робимо самі. Пилка, кусачки і баф, за цей мінімум віддасте копійки. Покриваємо безбарвним лаком. Найстрашніше, що може бути з нігтями: коли вони різної довжини. Це ніби ростила, ростила, а потім один зламався. Виглядає це жахливо. Обрізаємо все.

4. Одяг та взуття. Чистий, акуратний та за розміром. Жодних спущених колготок, туфлів зі спортивними штанами, ботфортів, леопардових спідниць. Це в загальних рисах, про це можна говорити нескінченно.

5. Посмішка, точніше, що під нею, здорові зуби. Дороге задоволення, отже бережемо їх.

Джерело