3 речі, яких чоловіки потребують більше, ніж інтимної близькості

3 речі, яких чоловіки потребують більше, ніж інтимної близькості

«Будьте відображенням того, що ви хотіли б бачити в інших. Якщо шукаєте любов, тоді любіть самі. Якщо шукаєте чесність, будьте чесними. Якщо шукаєте поваги, проявляйте повагу. Ви отримуєте натомість те, що даєте».

Інтимна близькість допомагає побудувати відносини і встановити контакт з вашим партнером на більш глибокому рівні. Але ось в чому справа: для створення гармонійного союзу потрібно щось більше, ніж задоволення в ліжку …

1. Розуміння
Ми всі знаємо, що сексуальна близькість – це фізичне вираження пристрасті, яку ви відчуваєте один до одного. Але якщо ви докладете зусиль, щоб зрозуміти, що відчуває ваш партнер, то зможете перевести відносини на новий якісний рівень.

Дозвольте мені навести особистий приклад. Раніше я перебував у вельми посередніх відносинах. При кожній зустрічі з моєю дівчиною ми йшли на побачення, їли в модних ресторанах, а потім поверталися додому і займалися любов’ю.

Звичайно, ми говорили один одному «Я люблю тебе», причому кожен з нас виголошував цю фразу цілком щиро. Однак, через відсутність емоційної близькості ми не відчували особливого бажання бути разом до кінця своїх днів.

Читаючи в інтернеті різні поради про відносини, я натрапив на пост, в якому говорилося про важливість вміння говорити і слухати партнера. Спочатку, правда, поставився до цієї поради з деякою часткою роздратування. Але після того, як я став слухати і говорити у відповідь про свої почуття й емоції більш відкрито, якість моїх відносин значно покращилася.

Розуміння у відносинах – з це вулиця з двостороннім рухом. Тому що, якщо ви хочете, щоб партнер почав слухати вас, дуже важливо відповідати йому взаємністю, коли у нього з’являється бажання висловитися.

Найкраще про це сказав римський філософ Сенека: «Одне з найпрекрасніших якостей справжньої дружби – це розуміти і бути зрозумілим».

2. Прийняття
Навіть не усвідомлюючи цього, ми часто мріємо про те, щоб все було по-іншому, щоб кохана людина поводилася певним чином. Але постійно думаючи про ті речі, які ви не можете змінити, ви позбавляєте себе можливості зосередитися на всьому тому, що ви в змозі поміняти.

Дозвольте мені пояснити. Людина, з якою ви перебуваєте у відносинах, хоче відчувати, що ви її любите, приймаєте і поважаєте. Але неможливо побудувати сильний емоційний зв’язок, якщо ви постійно критикуєте його. У всякому разі, якщо ви будете постійно його засуджувати, він почне вести себе по відношенню до вас таким самим чином.

Розумію, ви хочете побудувати з партнером ідеальні відносини, в яких не буде ні суперечок, ні розбіжностей. Але, на жаль, цього ніколи не станеться, якщо ви не приймете його таким, яким він є.

Цю пігулку важко проковтнути. Але це правда. Тому, якщо ви хочете зміцнити відносини, почніть з прийняття недосконалості один одного, і все відразу ж помітно покращиться.

«Прийми те, з чим тебе пов’язує доля, і люби людей, з якими доля зводить тебе. І роби це від щирого серця », – Марк Аврелій.

3. Чесність
Сексуальна близькість, безумовно, є одним з кращих способів зміцнити довіру у відносинах. Але якщо ви не будете чесні з партнером, ви не зможете розраховувати на щирість у відповідь. Зрештою, тривалі відносини просто неможливо побудувати на брехні.

Тому, якщо ви хочете зміцнити відносини, просто почніть нести відповідальність за свої слова і обіцянки. Тому що навіть в разі неприємної розмови чесність дозволить вам зберегти повагу з боку партнера.

«Будьте відображенням того, що ви хотіли б бачити в інших. Якщо шукаєте любов, тоді любите самі. Якщо шукаєте чесність, будьте чесними. Якщо шукаєте поваги, проявляйте повагу. Ви отримуєте натомість те, що даєте».

Кожен день запитуйте себе: «Що я можу зробити прямо зараз, щоб стати більш люблячим, чесним і розуміючим партнером?»

Це все, що від вас вимагається.

Джерело