Хто краде в нас здоров’я у складні часи

Хто краде в нас здоров’я у складні часи

Бережіть своє здоров’я — фізичне і психічне. Все інше прийде….

Не давайте себе злити. Сердити. Дратувати. Особливо — якщо доводиться стримувати емоції і терпіти погане поводження. Тому що заплатите ви своїм здоров’ям. Ось це важливо пам’ятати.

Зараз здоров’я треба поберегти. Воно в складні часи становить наш головний капітал. Гроші можна заробити. Роботу можна знайти. Навіть відносини можна створити нові. Але лише у тому разі, якщо буде головний капітал — здоров’я. Психічне, фізичне та психологічне. Якщо з цим капіталом все в порядку, решта прийде.

Був такий лікар Джон Хантер. Дуже вчений чоловік, який вивчав на практиці всі хвороби. Він навіть заражався ними спеціально, щоб побільше дізнатися про причини і знайти найкращий засіб профілактики і лікування. І слова цього доктора хочемо навести нижче. Дуже правильні слова, хоча їм двісті років.

Цей лікар захворів на ангіну. Зрозумів, після якого контакту це сталося. Згадав свої почуття. І сказав так: “Моє життя знаходиться у владі будь-якого шахрая, який зможе мене розсердити”.

Тож, тримайтеся подалі від шахраїв, які викрадають ваше здоров’я. Злять вас, сердять, змушують виправдовуватися і принижуватися, дратують навмисно, кажуть образливі слова… не треба віддавати своє життя в їхні руки.

Здоров’я треба берегти більше грошей. Це наш головний капітал…

Джерело