6 речей, через які чоловік миттєво втрачає інтерес до жінки

6 речей, через які чоловік миттєво втрачає інтерес до жінки

Якщо вам не вистачає поваги до самої себе, це здатне з часом відвернути навіть того, хто вважає вас чарівною. Чоловіки люблять та поважають жінок, які люблять та поважають самі себе.

Багато жінок докоряють собі за те, що колись у минулому, самі того не усвідомлюючи, відштовхнули від себе чоловіків, яких дуже любили.

Хоча всі ми зустрічаємо свої «другі половинки» в належний час і належному місці, і всі невдалі стосунки підводять нас до цього моменту, нам все ж таки варто навчитися прощати самих себе і свідомо практикувати поведінку, здатну створити у вашому житті силу, що притягає до неї правильних. чоловіків – чоловіків, здатних зацікавитися нами такими, якими ми є насправді.

Отже, ось шість речей, за допомогою яких ми самі того не усвідомлюючи, змушуємо чоловіків втрачати до нас інтерес. Мабуть, найцікавіші пункти під номером два та шість, над ними варто попрацювати нам усім.

1. Вам бракує самоповаги.

Чоловіки сприймають це на підсвідомому рівні, і найчастіше це відбувається тоді, коли ви даєте їм зрозуміти, що настільки сильно хочете їх отримати, що у вас зовсім немає меж особистого простору, і ви готові стерпіти практично будь-що.

Саме тому варто завжди і за будь-яких обставин довіряти своїй жіночій інтуїції.

І якщо дійсно здається, ніби хтось поводиться з вами зовсім неналежним чином або, скажімо, бреше прямо в очі, ви повинні вміти провести межу і відстояти свої інтереси. Якщо ви знаєте, що щось істинно, то не повинні вдавати, що це брехня. Навіть якщо чоловік, який переконує вас у зворотному, гарний, наче бог, і ви таєте від однієї його посмішки.

Коли ми вважаємо себе не особливо красивими та розумними, або, скажімо, коли в нашому оточенні не так багато потенційних партнерів, найчастіше ми брешемо самі собі, говорячи щось на зразок:

«Якщо чесно, він дуже навіть хороший», або «Так він просто ідеальний, не проґав його».

І ми говоримо собі це навіть у тому випадку, коли він ставиться до нас далеко не так, як ми того заслуговуємо. Ми задовольняємося малим, бо вважаємо, що не варті більшого.

Отже, коли ви розумієте, що у ваших стосунках є щось таке, що виходить за межі того, що ви вважаєте допустимим, варто поговорити про це з вашим чоловіком і встановити чіткі межі – з любов’ю до самої себе та вашого партнера. Повірте, якщо він дійсно вас любить, то це не тільки не охолодить його почуттів, а й сприятиме їхньому зміцненню.

Чоловіки люблять та поважають жінок, які люблять та поважають самі себе.

А якщо ви ще й доповнюєте це щирим, безкорисливим коханням, це здатне завести будь-кого. Отже, ви повинні відстоювати свої межі, знати, де вони пролягають, і говорити про них, якщо чоловік починає ставати кимось більше, ніж просто знайомим.

Ну а якщо чоловік бачить, що вам безперечно бракує поваги до самої себе … це здатне відвернути від вас навіть того, хто вважає вас чарівною.

2. Ви проектуєте на нього свій негатив.

Друга річ, що змушує чоловіків втрачати до вас інтерес – це проектування на нього власного негативу та недоліків.

Якщо ви не вважаєте за необхідне витрачати час на те, щоб зрозуміти свої почуття та емоції та усвідомити, що є причиною деяких з них, це може призвести до того, що ви почнете проектувати свій внутрішній негатив та недоліки на кожного нового чоловіка у вашому житті. І це безперечно заважає як вам розглянути його справжнього, так і йому зрозуміти, подобається він вам чи ні.

Він не відчуває, що може відкритися повною мірою, адже ви від початку дивитеся на нього упереджено.

3. У вас є незагоєні емоційні травми, отримані в минулих відносинах.

Як і в минулому пункті, ви проектуєте на чоловіка власний внутрішній негатив, але в цьому випадку цей негатив викликаний емоційними травмами, отриманими в минулих відносинах – травмами, які ви так і не залікували до кінця, з яким так і не примирилися.

Ці проекції можуть бути настільки сильними, що навіть коли наміри чоловіка цілком щирі, ви все одно бачите в них лише брехню та підступність, зводячи навколо себе стіни, складені з підозрілості та страху.

Ви не бачите його таким, який він насправді, тому що не здатні вирватися з полону минулого життєвого досвіду, перетворивши неприємності, що трапилися з вами, на життєві уроки.

І в результаті він неминуче втрачає інтерес, тому що відчуває, що у битві за вас йому не перемогти ваше минуле.

Що ви навіть не помічаєте його справжнього, бачачи в ньому щось негативне та неприємне, що колись трапилося з вами.

Коли у вас щось не ладиться, ви починаєте бачити в оточуючих людях мерзотників і негідників, які тільки й мріють використовувати вас у якихось своїх цілях.

І… вам самим це не дуже приємно, хіба не так?

4. Ви звинувачуєте інших у всіх ваших бідах.

Четверта річ, здатна змусити чоловіка втратити інтерес – це ваша схильність звинувачувати інших людей у ​​власних бідах та проблемах.

Якщо ви зловили себе на тому, що регулярно кажете чоловікам про те, що вони нібито «псують вам настрій», навіть не спромігшись спочатку розібратися в тому, що саме викликає ваші негативні почуття, і чи справді вони в цьому винні, повірте, це дуже погано.

І замість того, щоб звинувачувати чоловіка в тому, що він псує вам життя, ви могли б виявити емпатію та сказати собі щось на зразок:

«Чи справді він хотів псувати мені настрій, чи це я сама надала таке значення його словам чи вчинкам?».

«Чи я не бачу його поведінку в негативному світлі через щось, що сталося зі мною в минулому?».

“Може, мені варто спочатку розібратися у власних почуттях, а потім донести їх до нього більш м’яким і люблячим способом замість того, щоб відразу переходити до звинувачень?”.

Коли в будь-якій ситуації ви починаєте звинувачувати оточуючих у всіх своїх бідах, чоловік починає підсвідомо розуміти, що рано чи пізно справа дійде і до нього, і що у цій битві йому не перемогти.

Так що, якщо він помітить, що ви звинувачуєте у своєму поганому настрої будь-кого, але тільки не саму себе, це може призвести до того, що з часом він повністю втратить до вас інтерес.

5. Ви його не шануєте.

Якщо чоловік помічає, що ви постійно піднімаєте на сміх його принципи та переконання, що ви дозволяєте собі сварити його на людях, природно, що з часом у нього зникне бажання не тільки будувати з вами стосунки, а й взагалі мати справу з вами.

Саме тому завжди варто придивлятися до того, як і в якій манері ви спілкуєтеся з чоловіком, який вас цікавить.

Якщо якісь його принципи і переконання здаються вам дивними і незвичайними, виявіть до них інтерес і спробуйте розібратися в тому, як і чому вони в нього з’явилися – повірте, це буде значно розумніше, ніж сміятися з того, чого ви не розумієте і не поділяєте. Коли ви виявляєте інтерес до особи чоловіка, він починає відкриватися і розповідати про сокровене, а коли ви над ним смієтеся, він усувається і втрачає до вас інтерес.

6. Ви не любите себе так, як того заслуговуєте.

Любов до себе – справжній ключ до щасливого життя. І якщо чоловік відчуває, що вам бракує любові до себе, і ви навіть не намагаєтеся якось це виправити, він цілком може вважати, що зовсім не зобов’язаний змушувати вас це робити, і тим більше добиватися від вас любові до себе.

Насамперед варто відшукати в самій собі готовність любити, цінувати і поважати себе такими, якими ви є. Ви повинні бути готові до цього – адже якщо ви не любите себе, ви не можете по-справжньому любити когось ще.

Ви повинні бути готові любити себе так, щоб це було помітно збоку.

І якщо ви любитимете себе, це неминуче призведе до того, що ви перестанете звинувачувати чоловіків у власних бідах, проектувати на них власний негатив або мимоволі відштовхувати їх від себе, і це суттєво покращить ваші стосунки.

Ми повинні самі відповідати за свої емоції та розуміти, що відбувається всередині нас, тому що гармонійні та повноцінні відносини можливі лише тоді, коли це роблять обидві сторони.

Джерело