Не вигадуйте любов там, де її немає: протверезна стаття для жінок

Не вигадуйте любов там, де її немає: протверезна стаття для жінок

Головна помилка більшості жінок.

Нещодавно отримала листа: «Є тема, яка викликає в моєму житті, та думаю і в житті інших жінок, нерозуміння: як правильно поводитися на початку стосунків, які помилки роблять жінки? Якщо Вам є чим поділитися на цю тему, я буду вдячна». Мені справді є чим поділитися і сьогодні я розповім вам про одну з головних помилок. Чоловіки ЗАВЖДИ КАЖУТЬ ПРАВДУ, жінки вважають за краще її не чути.

Головна помилка – ми, жінки, схильні домислювати, домальовувати те, чого немає і видавати бажане за дійсне.

Саме тому часто наші надії не виправдовуються, ми самі прив’язуємося до того, хто й у стосунки з нами не вступав, відчуваємо біль, плачемо, а потім роками відходимо і відновлюємося. Страх самотності змушує нас вступати у заздалегідь безперспективні стосунки. Ми завжди відчуваємо, що це за чоловік і чи він підходить нам, але сподіваємося, що ми його змінимо і переробимо. Не варто ґрунтувати своє життя на ілюзіях, розчарування неминучі, тому що ілюзії закінчуються, а люди не змінюються.

Чому жінки домислюють і домальовують замість того, щоб дізнатися інформацію, якої недостатньо, поговорити, з’ясувати те, що хочеться знати? Багато хто боїться це робити. Бояться «злякати». Ідуть на побачення, вступають у стосунки… А коли говорити про головне, якщо не на початку?

Якщо чоловік каже, що не готовий до серйозних стосунків, не треба думати, що він соромиться, він просто не закоханий і серйозно вас не сприймає. Інтерес до жінки, як до обраниці, у чоловіка виникає відразу, і зазвичай він не змінює думки. Не потрібно домислювати свій контекст, якщо чоловік каже, що не хоче одружуватися, значить він не хоче одружуватися САМЕ НА ВАС.

А що ми думаємо? “Я постараюся і він захоче”. Якщо він не дзвонить, значить йому немає до вас справи, а не тому, що він зайнятий чи немає можливості зателефонувати.

«Якщо він не дзвонить, треба просто перестати про нього думати. Це все, що ви повинні зробити. Ось так просто». Й. Берг.

Якщо ініціатива виходить тільки від вас, це означає, що перспективи у відносин немає і не буде. І не варто чекати. Якщо він скасовує зустрічі, весь час зайнятий, ви рідко бачитеся, він не зацікавлений у вас. Не варто виправдовувати його і вводити себе в оману.

Іноді чоловік може прямо сказати: “Знайди собі іншого, я тебе не вартий”. І що? Жінка відразу починає думати, що вона для нього надто хороша, і він відчуває невпевненість. Ні, він відчуває, що ви йому не підходите або у нього з’явилася інша жінка, просто не знає, як сказати вам це пом’якше.

Сексуальні стосунки також не говорять про те, що у вас все серйозно. Особливо якщо тільки сеkс лежить в основі ваших відносин. Потрібно дуже чітко розділяти чоловічу пристрасть та бажання бути з вами. Жінка завжди плутає ці дві речі. І якщо чоловік хоче вас, це не означає, що чоловік закоханий. Не поспішайте з близькістю, дайте собі та чоловікові час, щоб зрозуміти, чи має він до вас інтерес окрім сеkсу? Якщо ви спілкуєтеся вже тривалий час, а чоловік не говорить вам про свої почуття, це означає, що любові у нього до вас немає, а не тому, що боїться зізнатися і не може знайти слів.

Не вигадуйте почуттів, яких немає. Адже потім ви самі починаєте вірити в це, будувати плани на спільне життя, а чоловік навіть не здогадується про це, він лише проводить час. Коли руйнуються безплідні надії – це завжди боляче.

Також важливо чесно відповісти собі на запитання:

Яке місце я займаю у житті цього чоловіка?

Це справді серйозні стосунки? Чи я собі їх вигадала?

Чи відчуваєте ви теплоту, чи деяку дистанцію та холод?

У відносин має бути розвиток, якщо вони розвиваються мляво або завмерли, отже, чоловік, на жаль, не сприймає вас всерйоз. Не треба його виправдовувати. І якщо ви розумієте, відчуваєте, що чоловік вас не любить, не потрібно намагатися заслужити його любов, випросити, наполегливо намагаючись щось зробити, щоб стосунки просувалися. І навіть якщо чоловік одружується (таке теж буває), нічого з цього хорошого не вийде. Він все одно піде до коханої жінки рано чи пізно.

Якщо ви недавно познайомилися з чоловіком, відмовтеся від наївності, спробуйте почути те, що говорить вам партнер, а не те, що ви хочете чути. Чоловіки ЗАВЖДИ КАЖУТЬ ПРАВДУ. Тільки жінки вважають за краще її не чути.

Входьте у стосунки без ілюзій та фантазій. Навіщо собі щось вигадувати? Не треба шукати в чоловікові те, чого немає. Просто спробуйте побачити те, що є. Тоді й не буде болісних розчарувань. А також не забувайте про свою жіночу гідність та не дозволяйте себе використовувати.

Джерело