6 типів жінок, від яких йдуть чоловіки

6 типів жінок, від яких йдуть чоловіки

В ідеальних відносинах ми б дозволяли своєму чоловікові бачити в нас тільки найкраще. Але в реальних відносинах ми часто дозволяємо йому бачити обидві наші сторони: як хорошу, так і погану.

Це зрозуміло. Жити з кимось, ділити з ним бюджет і туалет, бачити кожного дня – це трохи напружує. І просто дуже важко бути 100% ідеальною 100% часу.

Але одна справа просто дати собі слабинку, а інша – взяти на себе абсолютно деструктивну роль. І багато жінок не розуміють, що тим самим самі псують свої відносини. Ось лише кілька особливостей жіночої поведінки, які відштовхують чоловіків:

1. Коли жінка намагається все зробити сама.

Вона хоче контролювати відносини, ставить чоловіка на місце, вважає себе «вирішувачем проблем». Хоча у неї можуть бути благі наміри, постійно вказувати чоловікові, як і що він повинен робити, неправильно – це дратує.

Намагаючись контролювати його, вона підриває його почуття власної гідності, відбираючи в нього його мужність .

2. Коли жінка поводиться як мама.

Вона обожнює чоловіка, метушиться навколо нього і вічно турбується, вірить, що він не може зробити нічого поганого, можливо навіть вибирає йому костюм і шкарпетки, щоб він їх одягнув у свій перший день на новій роботі.

Жінка-мати в стосунках бере все на себе, весь тягар відповідальності, вважаючи лише своїм обов’язком зробити так, щоб відносини вийшли. Вона постійно думає, що він відчуває і що вона може зробити краще.

Проблема в тому, що ця роль двояка. По-перше, така поведінка призводить до опору чоловіка. Рівно так, як діти чинять опір надмірній опіці батьків. А по-друге, це несправедливо з боку жінки – звертатися з чоловіком як з маленькою дитиною.

3. Коли жінка на перше місце ставить свою сексуальність і маніпулює чоловіком за допомогою сеkсу.

Якщо він хоче зайнятися коханням, то він повинен зробити те, що вона хоче. Але ніякі відносини не виживуть, якщо є шантаж.

4. Жінка, яка вічно страждає.

В цілому казковий сценарій непоганий: хлопець зустрічає дівчину, він її рятує, і в підсумку вони живуть довго і щасливо.

Звучить романтично, але це працює недовго. Якщо дівчину постійно потрібно рятувати, це занадто виснажливо і нереалістично для чоловіка. Йому не потрібна неспроможна дівчина.

5. Коли жінка постійно дражнить чоловіка, але не віддає йому сповна себе.

І справа не тільки в сексі, а в цілому у відносинах. Спочатку це може бути забавно, але потім дратує. Тому що така поведінка не дозволяє зблизитися, чоловік відчуває себе незадоволеним, а вона – самотньо.

6. Коли жінка поводиться як принцеса, хоче, щоб нею захоплювалися і любили.

Вона хоче бути трофеєм чоловіка. Але тим самим позбавляє і себе, і його справжнього щастя і близьких відносин.

Зрештою, кожна жінка час від часу веде себе по одному з цих сценаріїв (так само як і чоловіки). Але якщо це входить в звичку, то пора припинити це, інакше нічим хорошим це не закінчиться.

Джерело