Хлопці зізналися, що вони думають про недоліки жінок, коли ті роздягаються

Хлопці зізналися, що вони думають про недоліки жінок, коли ті роздягаються

Якщо вам завжди було цікаво, що думає про вас хлопець, коли ви роздягаєтеся, кілька чоловіків відкрили завісу таємниці і відверто зізналися, що вони бачать і як реагують на ваше оголене тіло.

«Все індивідуально. І насправді це для мене не важливо. Усі ми люди і не ідеальні. Ну і що?”.

«Мені начхати на фізичні недоліки, виняток становить те, що не виглядає природно або погано пахне».

«Якщо я доходжу до стадії оголення з дівчиною, я думаю, швидше щось на кшталт: «Ура, груди!», ніж починаю уважно вишукувати її зовнішні недоліки. І ще одна важлива річ: якщо ми з нею дійшли до ліжка, я вже вирішив, що вона мені дуже подобається і це буде складно змінити кількома розтяжками на тілі».

«Жодна з дівчат не зможе завжди мати вигляд зірки. Це нереалістичні очікування. На мій погляд, якщо вона цікава як особистість, вам добре разом і вона елементарно доглядає себе, вам пощастило. Ми всі старіємо, повніємо і стаємо невпізнанними, саме тому я вибираю неідеальну жінку, а з якою приємно проводити час і бути поруч».

«Ми сприймаємо ваше тіло нижче ваших побоювань і вище ваших надій».

«Коли ви соромтесь себе – це виглядає мило, я можу запевнити, що з вами все ОК і мені це подобається. Напевно, я просто люблю корчити із себе героя. Наші недосконалості роблять нас унікальними».

«Ваші недосконалості не грають ролі у 99% випадків».

«Ніколи не чув, щоб така річ мала значення. Я просто не помічав такого».

«Особисто я ніколи не звертаю на це уваги. Як тільки вона переді мною роздягнеться – я вважаю це перемогою. Але це не означає, що всі думають так, як я».

Джерело