Коли Вам важко, згадуйте ці 5 фраз

Коли Вам важко, згадуйте ці 5 фраз

Життя схоже на зебру. Ні для кого це давно не секрет. І чорна смуга рідко попереджає про свій несподіваний наступ. У такі моменти здається, що все марно. Ні підтримка рідних і коханих людей, ні розумні книги, ні втеча від самої себе і від проблем, що накопичилися. Тому єдиним виходом залишається сподіватися на власні сили та віру у краще. Знайти внутрішній “дзен” – справа непроста. Але хто як не Ви самі можете знайти точку рівноваги у своїй тонкій і вразливій душі?

Отже, сідайте зручніше, і приготуйтеся до прочитання тих фраз, після яких Ваше ставлення до життєвих складнощів точно повернеться під іншим кутом.

1. “Я трохи поплачу. Я маю на це повне право. А потім знову посміхатимуся.”

Сльози – це найсильніша емоційна розрядка, на яку здатний наш організм. Тільки через них, Ви зможете виплеснути всю бурю почуттів, образ і прикростей.

Але дуже важливо, щоб такі моменти жалості до себе не входили у звичку і не ставали постійними супутниками у Вашому житті. Поплакали, прийняли всі моменти, що не влаштовують Вас, після чого берете себе в руки і йдете прикрашати чорні смужки в білі. Знову почати посміхатися – ось ваша мета!

2. “Тільки я можу допомогти собі пережити всі життєві труднощі.”

Ви можете, і Ви повинні слухати своїх рідних, друзів, близького партнера. Але, зрештою, тільки Ви самі зможете підняти себе на щабель вище. Ви повинні знаходити сили, щоб боротися з цими труднощами. А близькі лише підтримають Вас у цьому.

3. “Я не можу змінити обставини, але я можу змінити ставлення до них.”

Ми не можемо змінити абсолютно всі негативні обставини в нашому житті. Може статися що завгодно: хвороба, втрата людини, розрив, розлука… Як би ми не намагалися, чого бути, того не уникнути.

Але ми можемо змінити свої думки щодо подій, що відбуваються. Говорячи собі “Не можу”, ми опускаємо руки, самі того не усвідомлюючи. Говоріть: «Я зможу це!». Киньте виклик самій собі. І Ви побачите, як розправляться Ваші крила!

4. “Тільки переступивши через страх можна почати знову жити.”

Ви повинні пам’ятати, що таке зона комфорту. Це те саме відчуття безпеки і комфорту, в якому ми живемо кожного дня.

Але настають моменти, коли рамки цієї зони руйнуються і необхідно переступити через них і йти далі. Вам буде лячно. Ви зважуватимете всі «за» та «проти». Але рано чи пізно вихід із комфортного куточка стане життєво необхідним.

Згадайте п.2 цієї статті. Тільки ви можете допомогти собі пережити цей етап, а без подолання себе це буде неможливим. Зрештою, життя продовжується! Значить, треба завжди робити крок уперед.

5. “Щодня необхідно піклуватися про свій внутрішній баланс та спокій.”

Ви регулярно ходите до потрібних лікарів, дбаєте про своє здоров’я. Сидите на дієтах, бо це корисно. Контролюєте близьких, щоб вони були здорові. Але чомусь ми завжди забуваємо про здоров’я нашого внутрішнього світу. Наші почуття та потреби теж потребують піклування та уваги.

Матеріальні цінності є більш відчутними, тому ми більше робимо на них акцентів. Але вони будуть зовсім неважливими, якщо Ви забудете про свої душевні потреби, особистісну цілісність і про звичайні моменти, що дарують щастя.

Крім іншого, дуже багато залежить від самооцінки. Коли навалюються неприємності, важливо бути готовими до цього. Внутрішня впевненість у собі – це Ваш найголовніший щит та меч. Будь-яку складність можна подолати, знаючи, що Ви най-най.

Щодня у нашому світі відбуваються тисячі подій. Нічого не стоїть на місці. І як би не хотілося, нам теж потрібно змінюватися, за ходом життя.

Складний етап може розпочатися будь-якої миті. Він не питає у нас дозволу. І ми ніколи не будемо до нього на 100% готові. Але почати зміцнювати силу свого духу Ви можете зараз. І тут Вам допоможуть ці 5 фраз.

Головне завжди пам’ятайте, веселку можна побачити лише після бурхливого дощу!

Джерело