Однією фразою можна перетворити свою дружину в королеву. І ця історія тому підтвердження!

Однією фразою можна перетворити свою дружину в королеву. І ця історія тому підтвердження!

Чоловіка іноді важко зрозуміти.

Але ось один чоловік підняв самооцінку дружини. Вони приїхали на море. Вже добре за сорок їм було.. І дружина розповніла, змінилася, звичайно, з юності. Але особливо не переживала; інших турбот повно. Діти, робота, кредити…

І чоловік теж весь у роботі та в турботах. Він мовчазний був, почуття свої висловлював двічі на рік: дарував квіти та подарунок на день народження дружини та на Новий рік.

Звичайна сім’я. Звичайні не дуже молоді люди.

І ось на море приїхали. Дружина занурилася і присіла на шезлонг. Сидить і їсть пиріжок. Проста повненька жінка сорока восьми років у суцільному купальнику з квіточками та в панамі. І чоловік сказав їй раптом ревниво та захоплено: «Весь пляж на тебе дивиться!».

Насправді він один тільки і дивився. Захоплено та ревниво. Як тридцять років тому. Всі були зайняті своїми справами; засмагали і купалися. Розмовляли і купували варену кукурудзу. Але це не важливо. Чоловік щиро сказав те, що бачив: “Весь пляж на тебе дивиться!”. З ревнивою гордістю власника cкарбу…

Це тому, що він любить. Ось що дружина зрозуміла. Любить, як і раніше, і бачить, як і раніше, от і все. І навіть вона накинула витончене блакитне парео, щоб не так дивилися. Все ж таки заміжня вона. І блискуча краса належить чоловікові.

Ось і вся історія. І вони потім пішли з пляжу, обійнявшись. Чоловік міцно обіймав дружину за плечі. А вона йшла ходою королеви, у блакитному парео та у рожевих капцях. І дійсно всі на неї дивилися.

Вона стала красунею. Просто інші побачили те, що бачив чоловік.

© Ганна Кір’янова