10 уроків любові від 96-річного чоловіка, який до цих пір водить на побачення свою дружину

10 уроків любові від 96-річного чоловіка, який до цих пір водить на побачення свою дружину

На фото літня пара обідає в ресторані швидкого харчування. 96-річний чоловік з любов’ю годує 93-річну дружину, яка страждала від хвороби Альцгеймера. Це не річниця весілля і не день народження. Вони разом майже 75 років, і це його спосіб висловити любов…

Ви одна з тих пар, для яких побачення є розкішшю? Це дорого, вимагає часу, а робота і діти вимотують? Все, що вам хочеться, це ліжко, подушка і затишна ковдрочка? Правда в тому, що невеликі романтичні жести і час, проведений удвох, не тільки допомагають зберегти шлюб, а й поглиблюють зв’язок між подружжям.

І нехай про те, наскільки важливі маленькі сімейні ритуали, вам нагадує це фото, на якому 96-річний чоловік влаштував побачення для своєї 93-річної дружини, яка бореться з хворобою Альцгеймера. Ймовірно, вона вже не пам’ятає, хто ця людина. Можливо, вона забула всі ті моменти, які вони розділили за довге спільне життя. Але він продовжує запрошувати її на побачення … ось уже майже 75 років.

І ось 10 уроків, яким варто повчитися у чоловіка на фото:

1. Дрібниці дуже важливі у відносинах.

Прості знаки уваги поглиблюють зв’язок між партнерами:

  • Відкривайте вашій другій половинці двері в авто.
  • Переносите її час від часу на руках через поріг будинку.
  • Приносьте їй сніданок у ліжко.

Все це допоможе розповісти про те, як багато вона для вас значить.

Коли настають важкі часи, спогади про приємні миті допоможуть пройти через випробування і утриматися на плаву. Подивіться, як відданий чоловік годує дружину під час побачення. Він ніби говорить: «Ти моя, що б не відбувалося в нашому житті».

2. Говоріть про свої почуття, будьте вразливими.

Коли ви йдете на побачення зі своєю половинкою, будьте вразливими. Це той час, коли важливо відкрито говорити і висловлювати те, наскільки сильно ви важливі в житті один одного.

3. На побачення не потрібно багато грошей.

Чоловік на фото привів дружину в ресторан швидкого харчування. Побачення зовсім не обов’язково повинні підривати сімейний бюджет. Є безліч простих способів тепло провести час разом.

Наприклад:

  • Прогулянка біля пляжу
  • Похід в музей
  • Пікнік на природі під акомпанемент віршів, які ви читаєте своїй дружині.

Зосередьтеся виключно один на одному. Емоції, які дарують такі моменти, не купити ні за які гроші.

4. Не турбуйтеся про те, як ви виглядаєте на публіці.

Кожен раз, коли у вас видається трохи вільного часу – це можливість, якою потрібно скористатися. Ви дізналися, що неподалік є цікаве кафе або книжковий магазин? Візьміть ці місця на замітку і в наступний раз, коли у вас з’явиться час, зводіть туди свою другу половинку і проведіть час удвох. Не турбуйтеся про те, як ви виглядаєте в очах оточуючих. Головне – ви прекрасно проводите час разом. Спонтанні побачення – прекрасний спосіб зміцнити шлюб.

5. Утримуйте увагу один на одному.

Знову прищепити собі звичку ходити на побачення – складно. Постарайтеся не говорити про домашні справи, гроші, дітей або про те, що сталося в цей день на роботі. Просто спілкуйтеся з людиною, яку хочете дізнатися краще. У ваших стосунках був час, коли ви насолоджувалися, просто дивлячись в очі один одному.

6. Коли партнер не може дати вам рівноцінну кількість любові, любіть його в два рази сильніше.

Не рахуйте, хто і скільки кому винен. Любити – значить віддавати, нічого не чекаючи взамін. Справжня любов вимагає радикального перегляду очікувань. Не потрібно чекати, що партнер зробить вас щасливим, думайте більше про те, що ви самі можете йому дати. Це і є любов.

7. Важливим є те, що ви робите.

Коли один з вас несподівано захворіє, ось тоді другий партнер і показує своє справжнє обличчя. Так, перебувати вдома через те, що один з вас хворий, складно назвати романтичним проведенням часу. Але все одно це особливий час. Час, який ви проводите разом. Не кажучи вже про те, що турбота одне про одного зміцнює шлюб.

8. Згадайте про те, чому ви досі разом.

У періоди, коли стрес і проблеми випробовують ваш шлюб, використовуйте побачення як спосіб знову стати ближче. Кожне нове побачення – це можливість створити нові спогади і знайти причини для того, щоб продовжувати бути разом.

9. Зверніть всу увага на вашу спільну подорож.

Шлюб – це не завжди легкий шлях. Не варто забувати про те, що все прекрасне ніколи не приходить в наше життя без зусиль.

10. Не забувайте про значущі дати для вашого шлюбу.

Кожен день у вас є привід для того, щоб відсвяткувати той факт, що ви разом. Насолоджуйтесь усвідомленням того, що ви прожили разом ще один день і стали ще трішки ближче. Виділіть час на те, щоб висловити свої почуття одне одному. Пари, які знаходять приводи для того, щоб відзначати різні етапи своїх відносин, з більшою ймовірністю залишаться разом в майбутньому.

Джерело